Gülperi 16.Bölüm Kıyafetleri

Gülperi 16.Bölüm Fragmanı

Gülperi 16.bölüm Fragmanı yayınlandı. Gülperi çocukları ile Eyüp’ün gelişi ile tam bir aile olmuştur. Kadir’i bir kez Gülperi kalbine gömer. Gülperi’nin içi kan ağlarken Bedriye, Hasan ve Can çok mutludur. Dizi Kıyafetleri merak edilen kıyafetler yeni bölüm ile sizlere ulaştırmaya çalışacağız.

Gülperi Son Bölümde Yaşananlar

Eyüp eşi Gülperin’nin öldürüldüğünü düşünerek Yakup Ağa’nın kapısına gelir. Fatma kapıyı açtığında karşısında oğlunu gördüğünde şaşkına döner. Annesi ve kız kardeşi ile hasret gideren Eyüp, Yakup’u görünce şok geçiriyor. Eyüp babasının halini görerek ölmediğini söyler.

Gülperi Gökhan mont
Gülperi Gökhan mont için Tıklayınız.

 

Gülperi Kadir Kazak markası
Gülperi Kadir Kazak markası Ramsey                            incelemek için Tıklayınız

 

Gülperi Artemis kaban
Gülperi Artemis kaban için Tıklayınız.

Yasak Elma Kıyafetleri için Tıklayınız.

Hasan ve ailesinin Şeyma’nın yapmış olduğu kötülükleri öğrendiğinde hesap soruyor. Artemis’e yapmış olduğu kötülükleri neden yaptığını anlatan Şeyma, aynı zamanda babasından boşanmasını istiyor. Boşanmaz ise kendisinin de bundan sonra acımasız olacağını söylüyor.

Gülperi Hasan Kaban
Gülperi Hasan Kaban markası için Tıklayınız

Yaşamış olduğu tüm olayları Yakup annesine anlatıyor. Ancak Yakup’un anlattıkları ile gerçekte olanlar hiç doğruluğu yoktur. Yakup diken üstünde duruyor. Şeyma ve Kadir boşanma davasındadır. Mahkeme sonunda çiftlerin boşanmasına karar verilir. Gözyaşlarına bürünün Şeyma orada kızına sarılır. Kızına bir an önce eve gitmek istediğini söyler. Fakat Artemis’in tavrı karşısında şok olmuştur.

Gülperi Artemis Palto
Gülperi Artemis Palto markası için Tıklayınız

 

Gülperi Gökhan kazak markası
Gülperi Gökhan kazak markası için Tıklayınız

 

Gülperi Kadir Palto
Gülperi Kadir Palto markası için Tıklayınız

 

Gülperi Bedriye Mont
Gülperi Bedriye Mont markası kinzi.official

Eyüp, Gülperi ve çocuklarına Taşkınhan’da neden olmadıklarını konuşması bittikten sonra sorar. Kimse konuşmamaktadır. Eyüp herkesin bu suskunluğu sonrasında çıldırmıştır. Yakup’un üstüne yürüyerek, bardağı yere vurarak Neden susuyorsunuz diye bağırır. Annesi Fatma’ya tüm yaşananları anlatmak düşer. Hasan bu arada Seyit’in yanına gelir. Hasan, Annesine Seyit’in yapmış olduğu tekliften sonra deliye dönerek neden bunu yaptığını sorar. Hasan’ı Seyit’in anlattıkları hiç tatmin etmez. Seyit, Gökhan ile ilgili sözlerinden sonra Hasan’a tokat atar.

Gülperi Gökhan Mont
Gülperi Gökhan Mont markası için Tıklayınız

Gülperi Kıyafet Markaları

Gülperi dizisinden yer alan oyuncuların girmiş olduğu ürün ve markalarını sizlere paylaşmaya devam ediyoruz. Kim nereden giymiş, ne giymiş Gülperi Dizi Kıyafetleri yayınlanmaya devam edeceğiz.

 

Gülperi Kıyafet sponsorları
Gülperi Kıyafet sponsorları için Tıklayınız.
Gülperi kıyafet markaları
Gülperi kıyafet markaları için Tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir