Gülperi 25.Bölüm Kıyafetleri

Gülperi 25.Bölüm Fragmanı

Gülperi  25.Bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Gülperi Yakup’un tüm varlığını Hasan’a bırakacağını söyleyerek şaşırttığı fragmanda, Gülperi çocuklarında vazgeçmediği gözüküyor. Hasan artık o eski günlerine dönmüştür. Hasan bu bölümde kavgaya karışıyor. Taşkın, Gülperi’nin evli olduğunu öğrenmiş ve ailesinin ona tepkisi sert olur. Gülper’i kafasına darbe almış Yakup’a sana çocuklarımı yedirmeyeceğim diyor. Kararlığını bunu kafana sok diyerek gösteriyor. Gülperi Dizi Kıyafetleri Cuma günü ve sonrasında da eklemeye devam edeceğiz.

Gülperi Kadir Saat markası
Gülperi Kadir Saat markası incelemek için tıklayınız

 

Gülperi Bedriye Mont
Gülperi Bedriye Mont incelemek için tıklayınız

Gülperi 24.Bölümünde Yaşananlar

Okulda bayılan Artemis herkes tarafından panik yaşanmasına neden oluyor. Hemen acele edilerek hastaneye kaldırılır. Kadir onun kusma problemi olduğunu öğrenerek, bunu ne zaman beri yaşadığını sorar. Uzun zamandır yaşıyorum diyen Artemis’in bu sözleri duyan Şeyma gözyaşları içinde kalır. Artemis babasının bu sözleri karşısında çok rahatlıyor. Kadir’e bir şey söyleyeceği sıra odanın kapısı açılıyor. Gülperi, Artemis’in yatağın ucunda Şeyma ve Kadir’i beraber otururken görüyor.

Gülperi Gökhan mont
Gülperi Gökhan mont incelemek için tıklayınız

Aradığı belgeleri bulan Hasan, aradığı sırada düşürdüğü kağıt dikkatini çekiyor. Hasan kağıdı eline aldığında şok yaşar ve o anda annesinin evli olduğunu öğreniyor. Gülperi ise bu sırada Artemis’i görmek için hastaneye gelir. Hangi odada kaldığını öğrenir. Hasan evi okula gerekli olan belgeleri bulmak için evi altına üstüne getirir. Artenis ile konuşan Kadir bu günlerinden geçeceğini söyleyerek moralini düzeltmeye çalışarak hep yanında olacaklarını söyler.

İstanbullu Gelin Kıyafetleri için tıklayınız.

Artemis çok sevdiğini söylediği Şeyma ve Kadir’in tekrar bir araya gelmelerini söyleyerek evlenmelerini istiyor. Şeyma ve Kadir her ikisi de şok oluyor. Bu sözleri ziyarete gelen Gülperi de duyuyor. Gülperi duydukları karşısında perişan olmuştur. Duydukları karşısında hastaneden ayrılan Gülperi gözü yaşlı ne yapacağını bilmeden dönmektedir.

Annesinin evlenmiş olmasını Hasan kendine sindiremiyor. Karışıklık olabileceğini düşünerek kendini kandırmaya çalışır. Hasan gördüğünü teyit etmek için yolu nüfus müdürlüğünde alıyor. Hasan, Artemis’in hastanede olduğunu öğrendiğinde de onu ziyarete gider. Kadir onu hastanede görür görmez hemen yanına gelir. Kadir ona annesi ile birbirlerini çok sevdiğini ve bu aşkın çok eskide başladığını söylüyor.

Gülperi Hasan Kaban
Gülperi Hasan Kaban incelemek  için Tıklayınız

Gülperi 25.Bölüm Dizi Sponsorları

Show TV kanalının sevilen dizilerinden olan Gülperi dolu dizgin devam etmektedir. Oyuncuların Dizi Kıyafeti ve sponsorları sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sitemizi takip etmeye devam ediniz. Sitemizde diğer dizilerinde kıyafetleri haftalık olarak yer almaya devam etmektedir.

Gülperi Artemis kaban
Gülperi Artemis kaban incelemek için tıklayınız

2 thoughts on “Gülperi 25.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir