Halka Dizi Kıyafetleri

Yeni bir soluk getiren Halka dizisi, büyük bir ilgiyle yayın hayatına başladı. Es Film yapımcılığı ile dizimizin oyuncuları, konusu ve giyilen kıyafetleri ile ilgili tüm bilinmeyenleri sizlerle paylaşıyor olacağız. Dizi takipçilerinin oyuncularını çok sevdiği şimdiden ortada. Dizimiz heyecan verici ilk bölümüyle 15 Ocak Salı günü saat 20.00’de sevenleriyle buluştu. İlgi o kadar büyüktü ki izlenme rekoru kırmaya adaydı. Peki, Halka oyuncuları kimler? Şimdi, sizlere Halka dizisinin müthiş oyuncu kadrosunu tanıtma zamanı.

Hande Erçel beyaz ceket
Hande Erçel beyaz ceketi Les Benjamins. Ürün için Tıklayınız.

 

Hande Erçel Tayt
Hande Erçel Tayt incelemek için tıklayınız

 

Halka Bahar Mont
Halka Bahar Mont incelemek için tıklayınız

 

Hande Erçel Pantolon markası
Hande Erçel Pantolon incelemek için tıklayınız

 

Hande Erçel botları
Hande Erçel botları İlvi,incelemek için Tıklayınız.

 

Halka Dizisi Müjde Deri Ceket
Halka Dizisi Müjde Deri Ceket markası DESA incelemek için Tıklayınız

 

Halka Hande Elbise
Halka Hande Elbise markası için Tıklayınız.

 

Hande Erçel topuklu Bot
Hande Erçel topuklu Bot markası mango incelemek için Tıklayınız

Halka Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri;

Hande Erçel- Müjde Akay

Birçok dizide ön plana çıkan oyunculuğu sayesinde hep 1 numara olmuştur. Dizimizin başrol oyuncularından biri olan ünlü isim oldukça başarılı bir iş çıkartıyor. Oyuncu karakteri gereği çok eğlenceli, hayat dolu ve oldukça renkli bir özelliğe sahip. Dizide İskender’in kızı rolünü üstleniyor ve beraber iş hayatına atılmayı çok istiyor. Çok hırslı bir karakter olan Müjde, babasının gözüne girmek için her yolu deniyor. Cihangir ile olan aşkları sayesinde ise oldukça kendisini geliştirecekti.

Yasak Elma Dizi Kıyafetleri İçin Tıklayınız.

Ahmet Mümtaz Taylan- Cemal Sandıkçı

Oyuncu tecrübesi çok kaliteli olan Ahmet Mümtaz, 1965 Ankara doğumludur. Halka dizisinde mafya adamlarının peşine düşen bir baş komiser rolündedir. Oldukça dürüst, işini doğruluktan ayırmayan çok başarılı baş komiser.

Nazan Kesal- Hümeyra Karabulut

1969 Manisa doğumlu oyuncumuz, dizide Hümeyra karakteriyle karşımızda olacak. Hümeyra büyük bir mafya babasının kızıdır. Evlendiği kocası Halka örgütüyle karşı karşıya gelince öldürülür. Üvey evladı olarak büyüttüğü Kaan’dan babasının intikamını almasını ister.

Serkan Çayoğlu, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı gibi büyük oyuncuların yer aldığı Halka dizisi TRT-1 ekranlarında Salı akşamları seyircilerinin karşısında olacak.

Halka Dizisinin Konusu

Dizi konusu itibari ile polisiyedir. Peşlerini bırakmayan gizli bir geçmişin izini sürüyorlar. Büyük bir kurgu oluşturan dizide kumpasların ardı ardını bırakmıyor. Hesabını sordukları geçmişin yalanlarını ve gizli tüm gerçekleri ortaya çıkartmaya çalışıyorlar. Gizli işlerin, hesapların ve mafyanın içinde dönen dünyada Halka örgütü ile karşılaşırlar. Halka, tüm kumpas ve kirli işleri ile büyük bir şantaj örgütüdür.

Halka Dizi Sponsorları

Halka dizi kıyafetleri ile oyuncuların tüm giydiklerini takip edebileceksiniz. Modanızı oluşturacağınız harika dizi kıyafetleri ile siz de mutlu olacaksınız. Birebir ürünleri sizlere özel bularak sunuyoruz. Dizinin yayın gününde itibaren güncellenerek kıyafetleri eklemeye devam edeceğiz takipte kalın. Keyifli seyirler dileriz.

Hande Erçel ceket
Hande Erçel ceket için Tıklayınız.

 

Hande Erçel mor elbisesi
Hande Erçel mor elbisesi için Tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir