Hayat Şarkısı 50.Bölüm Kıyafetleri

18 Nisan Salı Hayat Şarkısı 50.Bölüm Kıyafetleri ilgi ile bekleniyor. Salı gününe geri alınan Hayat Şarkısı kendi gününde ekranda olacak ve alışılan gününden bizle olacak. Hülya ile Kerem aşkında her şey yolunda giderken Cevher ailesi, Hazar’in sinsice hazırlamış olduğu planla karşı karşıya kalıyor. Bakalım Cevher ailesi bu sorunla baş edebilecek mi?

Hayat Şarkısı 50.Bölüm Hülya Gömlek-Pantolon
Hayat Şarkısı 50.Bölüm Hülya Gömlek Markası ve Fiyatı

Hayat Şarkısı 50.Bölüm Kıyafetleri arasında Hülyanın 2017 İlkbahar trendlerinden oluşan Bahar mevsiminin renklerini yansıtan şık kıyafetleri nereden?  Hülyanın giydiği Siyah desenli bomber ceket, Hülya kot gömlek ve jean kombini, Hülyanın beyaz pantolonu, Hülyanın aksesurları, gözlük, çanta ve stiletto ayakkabıları çok beğenilecek görünüyor. İpek ise beyaz bluz siyah ceket kombinini inci kolye ile tamamlarken ,İpeğin giydiği tuylü beyaz kazak ve ekru pantolon ile çok şık görünüyor.

Hayat Şarkısı 50.Bölüm Bomber Ceket
Hayat Şarkısı 50.Bölüm Bomber Ceket Fiyatı

Birkan Sokullu Hayat Şarkısı Kerem kıyafetleri başta olmak üzere, Hayat Şarkısı Hüseyin ve Hazer kıyafetleri erkek modasını yansıtan Bahar modasına uygun seçimler ile karşımıza gelirken. Hazer lacivert takım elbise, Kerem’in giydiği mont ve Hüseyin’in gömleği 50.Bölüm kıyafetleri arasında yerini alırken. Hayat Şarkısı 50.Bölüm sponsorları kim? Son bölümde hangi markalar giyildi? araştırıp sizler ile paylaşacağız.

Hayat Şarkısı 50.Bölüm Gömlek-Triko
Hayat Şarkısı 50.Bölüm Gömlek-Triko Markası

Hayat Şarkısı 49.Bölüm Zeynep Gömlek Markası ve Fiyatı

Hayat Şarkısı 49.Bölüm Kerem Mont Markası ve Fiyatı

Hayat Şarkısı 49.Bölüm Zeynep Bluz Markası ve Fiyatı

 Hayat Şarkısı 49.Bölüm Zeynep Gri Ceket Fiyatı

18 Nisan Hayat Şarkısı 50.Bölüm Kıyafetleri Albümü

Hayat Şarkısı Tüm Bölüm Sponsorları için Buraya tıklayın

Hayat Şarkısı 50.Bölüm Kerem Triko: Zara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir