Buradasınız
Ana Sayfa > Hercai > Hercai 16. Bölüm Kıyafetleri

Hercai 16. Bölüm Kıyafetleri

Hercai 16. Bölüm Kıyafetleri

Hercai 16. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Her bölümünü heyecanla beklediğimiz Hercai dizisinin yeni bölümü 11 Ekim Cuma günü ATV ekranlarında sizlerle beraber olacak. En çok merak ettiğiniz sürpriz gelişmeleri ile sizleri şaşırtacak. Hercai dizisi, Mardin’de çekilen sıra dışı kalmış hikayelere kucak açıyor. Otantik yapısı ve esrarengiz kan davaları ile izleyicilerinin oldukça dikkatini çekmeyi başarmıştı. Peki, bu hafta Hercai 16. yeni bölümde neler olacak? Bu arada Hercai 16. Bölüm Kıyafetleri de yazı içerisinde yer alacaktır. Merak ettiğiniz tüm soruların cevabını ATV ekranlarında bulacaksınız. Şimdi tüm Hercai 16. bölüm ayrıntılarına göz gezdirelim.

Hercai Gönül elbise
Hercai Gönül elbise için tıklayınız.
Hercai Reyyan çiçek desenli elbise
Hercai Reyyan çiçek desenli elbise için tıklayınız.

Yasak Elma Kıyafetleri için tıklayınız.

Hercai 15. Bölümün ardından hemen yayınlanan 16. yeni bölüm fragmanları seyircisi ile buluşmuştu. ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan Hercai dizisi, siz dizi takipçilerinin oldukça beğenisini topladı. Şimdi, Hercai 16. Bölümde neler oldu bakalım. Hercai Kıyafetleri sitemizde yayında olacak. Reyyan’ın kaçırıldığı Şadoğlu konağında karşı karşıya gelen iki ailede şok etkisi yaratacaktır. Sevdiği kadını bulabilmek için Miran, yıllardan beri süre gelen intikam hevesini söndürerek Hazar Şadoğlu ile beraber çalışmaya başlar. Hazar ve Miran tek amaç güdüyorlardı. Reyyan’ı ne pahasına olursa olsun bulacaklardır.
Hercai Reyyan kolye
Hercai Reyyan kolye incelemek için tıklayınız
Trendyol indirim fırsatları
Trendyol indirim fırsatları için hemen inceleyiniz.
Tabi bu arada bu ikili daha da birbirlerine yakınlaşırlar. Ve aralarındaki yakınlaşma sayesinde hiç konuşulmayan o gerçekler birer birer gün yüzüne çıkıyordu. En başından her şeyi intikam planını başlatan Azize Aslanbey, bu defa ben yapmadıysam kim yaptı sorusuyla akıllarda soru işareti bırakmıştı. Dizi Kıyafetleri için sitemizi takip etmeye devam edin. Reyyanı kaçıran kişinin ise Miran ve Şadoğlu ailesi Azize Aslanbey’den şüpheleniyorlardı. Geçmişte ve hala sürdürdüğü intikam ateşi son bulmadığı için herkes ondan şüpheleniyordu. Bu gelişmeler Reyyan’ın ortaya çıkmasını sağlayacak mıydı? Daha  fazlası için siz de ATV ekranları başında yerinizi alın.

Hercai 16. Bölüm Miran Kıyafetleri

Hercai 16. Bölüm Kıyafetleri işte sizler için tam da burada yer alıyor. Öncelikle heyecan dolu dizimiz bittiğinde sizler ile paylaşılan güncel görselleri görebilmek için sayfayı sürekli olarak yenilemelisiniz. Birebir ürünleri tek tıkla bulacağınızı sizlere hatırlatmak isteriz. Her şeyi en kolay haliyle sizlere sunmak için çalışıyoruz. Keyifli seyirler dileriz.
Hercai Miran Polo tişört Ramsey için tıklayınız.
Hercai Miran Ceket markası Ramsey için tıklayınız.

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın


Top
Erotik mersin bayan escort