Hercai 2.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Hercai 2.Bölüm Fragmanı

ATV kanalının yeni dizilerinden olan Hercai 2.Bölüm Fragmanı yayınlandı. ilk bölümü ile beğeni toplayan dizinin yeni yayınlanan fragmanında, Miran’ın resmi olarak eşi olan Gönül hakkındaki gerçek açıklanıyor. Gönül herkese Miran’ın ablası olarak tanıtılıyor. Gönül yeni bölümde kendisini kocamın ablası gibi tanıştırdılar diyerek yetmemiş gibi üzerine düğününde takı da taktırdılar der. Bu konuda bir karar verilir. Yeni bölüm ile birlikte neler yaşanacağını görmüş olacağız. Hercai Dizi Kıyafetleri ve sponsorları da sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Hercai 1.Bölüm Kıyafetleri

Midyat’a İstanbullu olan iş adamı geliyor. Midyat’a geldiği anda Reyhan’ın doğal güzelliği ile tanışır. Tanıştığı Reyhan Şadoğuları ailesinin olan düşmanıdır. Miran Arslanbey’lerin o tek varisidir. Nasuh, Nasuh’un Midyat’a geliş sebebi öç almaktır. Arslanbey ile Miran ortaklık masasına oturuyor. Ortaklık masasına oturan Nasuh bununla beraber Reyhan’ı da ister. Reyan ve Nasuh arasındaki aşk ise onlar için ilk karşılaşmada başlamıştır. Reyhan başına buyruk bir kız olmasına karşın baş düşmanları Arslanbey’lerin oğlu Nasuh’a çok aşık olmuştur. Şadoğulları’nı bitireceğine annesine Nasuh söz verir. Karalarını ondan da çıkmasını ister.

Hercai Gönül Kazak
Hercai Gönül Kazak benzer ürün için tıklayınız

Kuzgun Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız

Arslanbey’lerin annesi Azize, içinde Şadoğul’lara karşı intikamı bitmek tükenmeyecek kadar doludur. Azize çok merhametli olmasına karşın Şadoğulları’na karşı aynı davranışı sergileyemiyor. Nasuh’a Reyhanı istemesine karşı olarak Miran’ın bir planı vardır. Nasuh ağa Şadoğulları’nın babasıdır ve çok acımasız bir karaktere sahiptir. Reyhan’ı isteyen Nasuh’a onun yerine Yaren torununu vermek istiyor. Yaren aklı başında ve Reyhan’ın amcasının kızı oluyor. Reyhan’ı evlenmeye ikna etmeye çalışan Nasuh ile aralarında tutkulu bir aşk içinde yakınlaşmalar başlıyor.

Hercai Dizi Kıyafetleri

Mia Yapımın yapımcılığını üstlendiği Hercai, intikam ile başlayan imkansız bir aşk hikayesini anlatmaktadır. Hercai Başrol oyuncularını Akın Akınözü, Gülçin Santıroğlu, Ebru Şahin, Ayda Aksel, Serhat Tutumluer, Serdar Özer, Macit Sonkan, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, Eda Başlamışlı ve İlay Erkök paylaşmaktadır. Dizi Kıyafet Sponsorları ve fazlası her hafta sitemizde yayınlanmaya devam ediyor.

Hercai Elif Kazak
Hercai Elif Kazak benzer ürün için Tıklayınız

 

Hercai Gönül giymiş olduğu Kazak
Hercai Gönül giymiş olduğu Kazak benzer için tıklayınız

 

Hercai Yaren Kazak
Hercai Yaren Kazak benzer için tıklayınız

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir