Hercai 33. Bölüm Kıyafetleri

Herca 33. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Hercai hafta için son gün dizisi Hercai 33. Bölüm Kıyafetleri ile karşımıza çıkmaya hazırlanmaktadır. Sevilen oyuncuların yer aldığı Dizi Kıyafet sponsorları sitemizde güncel olarak yayında olmaya devam edecektir. 2. sezonunu yaşayan dizi yayın hayatına oldukça başarılı şekilde devam etmektedir. Ebru Şahin’in en iyi çıkış yakaladığı dizide tüm merak edilen ürünleri sizler için sitemizde güncel olarak yer vermeye devam edeceğiz.

Hercai 33. Bölüm Fragmanı yayınlanarak ekranlara geldi. Her hafta Cuma günü ekranlara gelecek dizi saat 20:00’da başlayacaktır. Yeni yayınlanan fragmandan yeni bölümde bizleri neler bekliyor olacak. İlk sevgililer günü için birlikte olarak Reyyan ve Miran, kutlama yaparken geçmişle ilgili almış oldukları not’dan dolayı bu onların tadını oldukça fazla kaçırır. Gelen notun kim tarafından geldiğini öğrenmeye çalışan Miran, otelde sürpriz şekilde Harun ile karşılaşmasının ardından tüm şüpheler onu göstermesine neden olurken, yaşadığı tesadüf olaylar bununla da sınırlı kalmıyor.

Hercai Reyyan Kürk Mont
Hercai Reyyan Kürk Mont için tıklayınız.

Herca 33. Bölüm Reyyan Kıyafetleri

Miran ve Hazar arasındaki ortaklık anlaşmaları devam ediyorken, kendisine gelen notu Miran araştırmak için Hazar ile de iş birliği içine girer. Nasuh ise sakladığı sırları geçmişi kurcalayarak çıkmasını istemezken, Hazar’ı da Dilşah’ın sırdaşını araştırmasına engel olmak için harekete geçer. Miran ve Reyyan ise aralarında tüm olaylara rağmen en kötü anda bile her şeyi güzelleştirmek için çabalar. Jandarmanın bulduğu gerçekle aşıklar birbirlerine daha da yaklaşıyor. Miran ise hayatının yalan üzerine kurulup kurulmadığını anlamak için, öğrenmiş olduğu bilgiler savaşının dengelerini tekrardan değiştirmektedir. Hercai sponsorları için bizi takip edin. Sizler yeni bölümü izlerken bizlerde Hercai 33. Bölüm Kıyafetleri ve sponsor markalarını sitemize eklemeye gayret göstermeye devam edeceğiz.

Hercai Reyyan stiletto
Hercai Reyyan stilettosu Derimod için tıklayınız.
Hercai Reyyan kırmızı elbise
Hercai Reyyan kırmızı elbise için tıklayınız.
Hercai Reyyan kırmızı elbise
Hercai Reyyan kırmızı elbise için Tıklayınız.
Hercai Reyyan Botları
Hercai Reyyan Botları için tıklayınız.
Hercai Reyyan bej kazak
Hercai Reyyan bej kazak için tıklayınız.
Hercai Reyyan beyaz elbisesi
Hercai Reyyan beyaz elbisesi ZARA– dizi ürünleri için tıklayınız.
Hercai Reyyan kaban markası
Hercai Reyyan kaban markası için tıklayınız.
Hercai Reyyan kırmızı elbisesi
Hercai Reyyan kırmızı elbisesi markası Gigiis-dizi ürünleri için tıklayınız.
Hercai Reyyan elbise
Hercai Reyyan elbise ADL için tıklayınız. Miran kombin DsDamat için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir