Hercai 5. Bölüm Kıyafetleri

Hercai 5. Bölüm Fragmanı

Yeni soluk getiren Hercai dizisi oldukça ilgi gördüğü ilk bölümün ardından şimdi 5. yeni bölümü sizlerle birlikte olacak. Hercai 5. yeni bölümü 12 Nisan 2019 saat 20.00’de ATV ekranlarında sizlerle buluşuyor olacak. Hercai 5. Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarının da yayınlanacağı yeni dizimiz Mayıs ayında sezon finali vererek izleyenlerine merak uyandırmak için aceleci davranacak. Oyuncularının da dikkat çektiği Hercai dizisi, konusu itibari ile aşk ve intikam içeriyor. Peki, aşk mı intikam mı kazanacak? Birçok sorunun yanıtsız kaldığı ilk bölümlerden ilerledikçe göz perdesi aralanacaktır. Şimdi Hercai kıyafetleri ile 5. yeni bölümündeki ayrıntılara bir göz atalım…
Trendyol bikini modelleri
Trendyol bikini modelleri için Tıklayınız.
Hercai 5. Bölüm’ünde Neler Olacak?
 
Geçtiğimiz hafta yaşananlar oldukça yürekleri yerinden oynatmıştı. Dizinin oyuncu kalitesi o kadar gerçekçi oynamalarından neredeyse her şeyi yaşıyor gibiydi. Evet, olaylara daha yakından bakalım. Reyyan, aldatılma psikolojisi ile kendisini intihara kalkışarak nehre atmıştır. O kadar büyük aşk duyarken böyle bir yalan yaşaması onu çok etkilemişti. Tüm gerçek sandığı evliliği bir intikam uğruna yapılmış olması ve düğünün ertesi günü kapı dışarı edilmesi, onun kaldırabileceği bir durum değildi. Ve hazin son gerçekleşir. Reyyan yaşamanın hiç bir anlamı olmadığını düşünerek kendisini nehre bırakıverir. Onun bu davranışını gören Miran, hemen koşarak onu kurtarmaya çalışarak nehirden çıkartır. Neyse ki Reyyan yaşıyordu.
Hercai kırmızı mont
Hercai kırmızı mont Nike, ürün için Tıklayınız.
Hercai çiçekli elbise
Hercai çiçekli elbise Zara. incelemek için Tıklayınız.
Reyyan’ı saklayabileceği bir bağ evine götürür. Peşlerinde olan Şadoğlu ailesi tarafından bağ evi bulunarak onları basmaya çalışırlar. Ama Reyyan’ın babası onlara yardım etmek için kızını Miran’a emanet ederek kaçmalarına müsaade eder ve oradan kurtulmalarını sağlar. Fırat, onları Aslan Beyler konağına götürür. Miran, Reyyan’ı kucakladığı gibi Aslan Beyler konağından içeri girer. Buradaki bekleyiş ne olacaktı?

Hercai 5. Bölüm Kıyafet Sponsorları

Hercai 6. yeni bölümünde ise Reyyan’ın annesi konağı gizli bir şekilde baskın yapar. Kızını Miran’dan alabilmek için büyük çaba sarf eder. Yaptıklarından sonra öfkesini ona tokat atarak gösterir. Miran, Reyyan’ı ona vermeyeceğini söyler. Kendi yanında daha emniyette olduğunu ifade eder. O da ne Reyyan’ı konaktan birisi boğmaya çalışır. Feryatlarını duyan Miran, onu kurtarabilecek mi? Yeni bölümün nefes kesen görüntülerine siz de bayılacaksınız. Kaçırmamanız gereken dizinin her sahnesi ayrı bir olay. Hercai 5. Bölüm Kıyafetleri ve  için Dizi Sponsorları markaları sizlere sunmaya devam ediyoruz.
Adl yeni sezon Etek modelleri i
Adl yeni sezon Etek modelleri incelemek için tıklayınız
Hercai dizi kıyafetleri ile sizlere en güzel kıyafetleri sunuyoruz. Ancak, birçok giyilen kıyafet doğası gereği el yapımı özel dikimden oluşmaktadır. Sizler için yapılan araştırmalar sonuç verdikçe paylaşmaya devam edeceğiz. Sayfamızı takipte kalın. Keyifli seyirler dileriz.
Ebru Şahin deri ceket
Ebru Şahin deri ceket incelemek için tıklayınız

 

Hercai dizis Yaren giyim markası
Hercai dizisi Yaren giyim kombini Ekol incelemek için tıklayınız

 

ADL ile bu yaz çok renkli
ADL ile bu yaz çok renkli incelemek için tıklayınız

 

Hercai Gönül Kazak
Hercai Gönül Kazak benzeri için tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir