Hercai 51. Bölüm Kıyafetleri

Hercai 51. Bölüm Dizi Kıyafetleri

ATV ekranlarının sevilen dizilerinden Hercai 51. Bölüm Kıyafetleri ve elbise sponsorları ile birlikte bu hafta karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Ebru Şahin ve Akın Akınözü’nün başrol kadrosunda yer alan dizi üçünce sezonuna dolu dizgin devam ediyor. Mart ayında birçok diziler iptal olmasından dolayı ikinci sezona çok erken veda yapılmıştır. Ebru Şahin Hercai kıyafetleri sitemizde sürekli olarak güncellenerek eklenmeye devam ediyor.

Hercai dizisi Reyyan pembe hırka
Hercai dizisi Reyyan pembe hırka Customknitsbypinarelialtı, incelemek için Tıklayınız.
Ebru Şahin gri eşofman
Ebru Şahin gri eşofman üst için tıklayınız. Alt için tıklayınız.

Cuma akşamları yeni bölümü yayınlanan dizinin fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanın bu haftaki sloganı ise ”Kızımız Olacak”dır. Şadoğullarının torunlarından ve Midyat’ın en güçlü ailelerinden biri olan Reyyan ile buna karşılık olarak babasının ölümünün intikamını almak isteyen Miran’ın imkansız aşkından bahsediyor.

Hercai Yaren pembe elbise
Hercai Yaren pembe elbise için tıklayınız.

Hercai Reyya Kıyafet Markaları

Geçen hafta ekranlara gelen son bölümde neler yaşandı biraz bunlardan bahsedelim. Yayınlanan son bölümde, Nasuh ve Azize beklemedikleri bir şok yaşamışlardır. Azize’nin gerçekte Ayşe olduğunu öğrenen Nasuh şaşkındır. Seneler önce oğlunu öldü olarak bilen Azize, Hazar’ın oğlu olduğunu öğreniyor. Azize emir verdiğe Mahmut’tan dolayı pişmandır ve diğer bir yandan da oğlu Hazar’a ulaşmaya çalışıyor. Bu onun için hiç kolay olmayacaktır. Fisun, Aslan’ın ölümü sebebi olarak Azize’yi sorumlu tutarken, onun için farklı planlar içindedir.

Hercai Yaren bej elbise
Hercai Yaren bej elbise için tıklayınız.

Hercai Son Bölüm Kıyafetleri

Bebeklerinin heyecanı içerisinde olan Miran ve Reyya diğer bir yandan da olan biten olaylarla da mücadele ediyor. Hamile olan Reyyan’ın aşermeleri Miran’ı heyecanlandırdığı gibi güldürür de. Tek deri sevdiği kadını mutlu etmektir. Fırat ise onun bu yolda en büyük destekçisidir. Fırat’a sırrını açıklayıp yada susacak olan Esma bir yol ayrımında kalıyor. Fakat tüm gerçekleri söylemesi için onu beklemediği biri oluyor. Her şeyin bittiğini düşünen Azize geri dönüşü zor olacak bir yola çıkıyor. Bu zamana kadar yaptırabileceklerini de bu yolda affettirmeyi düşünür. Gittiği bu yolda ise onu hiç beklemediği bir sürpriz bekliyor. Hercai 51. Bölüm Kıyafetleri sizler dizinizi izlerken öncesinde ve sonrasında da güncel olarak eklenmeye devam edecektir. Bizleri takip etmeyi unutmayınız.

Hercai Reyyan kolye
Hercai Reyyan kolye incelemek için tıklayınız
Hercai Reyyan kırmızı elbise
Hercai Reyyan kırmızı elbise için tıklayınız.
Hercai Reyyan kırmızı elbise
Hercai Reyyan kırmızı elbise için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir