Hercai 7. Bölüm Kıyafetleri

Hercai 7. Yeni Bölüm Fragmanı

Hercai 7. Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarının yayınlanacağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yine harika bir dizimizle devam ediyoruz sevgili dizi sevenler… Hercai 7. yeni bölümü ile sizleri ATV kanallarında Cuma günü bekliyor olacak. Her sahnesi ayrı bir olay olan dizide, geçtiğimiz hafta Reyyan, tüm gerçekleri öğrenmişti. Ancak ona bu gerçeklere ikna etmek çok zor olacak. Peki, Reyyan’ı bekleyen sürpriz bir gelişme daha vardı. Asıl bu onu daha da şoka sokacak. Hercai 7. bölüm ayrıntılarına biraz daha yakından bakalım. Hercai Dizi Kıyafetleri yenilenmeye devam edecektir.
Hercai Zehra sarı kazak
Hercai Zehra sarı kazak On Triko. İncelemek için Tıklayınız.

 

Hercai Reyyan mor hırka
Hercai Reyyan mor hırka On Triko. İncelemek için Tıklayınız.

 

trendyol indirmli bluz önerileri
trendyol indirmli bluz önerileri için tıklayınız

 

Hercai Handan hırka
Hercai Handan hırka On Triko. İncelemek için Tıklayınız.

 

Adil Işık elbise
Adil Işık elbise modelleri için Tıklayınız.
Hercai kırmızı mont
Hercai kırmızı mont incelemek için tıklayınız.
Hercai 7. Bölümde Neler Olacak?
Geçtiğimiz haftayı da bir hatırlamak gerekirse; Miran babaannesinden bir şekilde kurtularak, Reyyan ve dedesinin peşinden gitti. Konak odasına hızlı bir şekilde Gül’ün girmesiyle Miran, Reyyan’ı kurtardı. Aslan Beyler Konak’ına gitmek üzere yola çıktılar. Daha sonra Reyyan, ondan neden intikam almaya çalıştığını sorar. Miran bu soruyu sanki hiç beklemiyordu ve hazır olduğunu hissettiği anda da anlatmaya başladı. Bu arada göz yaşlarına hakim olamayan Miran, onu bu intikama alet ettiği için çok pişman görünüyordu. Ama olan olmuştu. Ve asıl intikam sebebinin babasının, kendi anne ve babasını öldürmesiyle oluştuğunu söyler. Ancak bu sözlere karşılık olarak Reyyan asla ihtimal vermeyerek yalanlıyordu onu. Şimdi tam bir çıkmaz içinde olan Reyyan, gerçekler karşısında nasıl bir tedbir alacaktı? Miran’a güvenmeli miydi?
Hercai çiçekli elbise
Hercai çiçekli elbise Zara incelemek için tıklayınız.

Hercai 7. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Yalanlamalarından sonra Miran bulunduğu odayı terk eder. Sabah olunca da Reyyan konağı terk etmeye çalışınca Miran ona engel olabilmek için bağ evine götürmeye çalışır. Miran, ev için alışveriş yapmaya gittiği esnada da bağ evine Azad ve Gönül gelir. Reyyan’a hayatının şoku olan gerçeği söyler. Gönül, onun karısı benim diyerek ortalığı iyice karıştırır.
Bu haftaki Hercai 7. bölümünde ise Azad, Reyyan’ı Şadoğlu Konak’ına götürür ve haykırarak benim karım olacak der. Bunu duyan Miran, hayatının en büyük darbesini yemektedir. Hayatı adeta başına yıkılır. Daha birçok gelişme için Cuma günü ATV ekranlarında buluşmak üzere şimdilik hoşça kalın. Hercai 7. Bölüm Kıyafetleri dizi günü ve sonrasında güncellenmeye devam edecektir.
Ebru Şahin deri ceket
Ebru Şahin deri ceket incelemek için tıklayınız

Hercai 7. Bölüm Dizi Sponsorları

Hercai dizi kıyafetleri oldukça ilgi görmüştü, birçok seyircimizle irtibat halinde incelemeler yapıyoruz. Peki Hercai dizisindeki kıyafetlerin çoğunun özel dikim olduğunu biliyor muydunuz! Biz de genel giyilen kıyafetleri bulup sizlere sunuyoruz. Siz de birebir ürünleri görmek için sitemizdeki güncel yazıları takip edebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz. Dizi Kıyafetleri incelemek için sitemizi ziyaret etmeye devam ediniz.
Hercai dizis Yaren giyim markası
Hercai dizis Yaren giyim kombini Ekol incelemek için tıklayınız

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir