Hercai Kıyafetleri Yeni Sezon

Hercai Yeni Sezon Dizi Kıyafetleri

Dizilere verilen aranın ardından Hercai Kıyafetleri Yeni Sezon ile birlikte sitemize eklemeye devam edeceğiz. Dünyayı saran korona salgının ardından tüm diziler gibi Hercai’ye de ara verilmişti. Yeni sezon ile birlikte yeni projeler ve eski sezon diziler yer almaya devam ediyor. Ebru Şahin, Akın Akınözü, Macit Sonkan, Ayda Aksel, Serhat Tutumluer, Gülçin Santırcıoğlu, Oya Unustası ve daha birçok deneyimli isim kadroda yer almaktadır.

Ebru Şahin yeşil ceket
Ebru Şahin yeşil ceket için tıklayınız.

Yeni sezon için geri sayıma çok az zaman kaldı. 18 Eylül Cuma günü yayın dönemine başlayacak olan dizi saat 20:00’da yayında olacaktır. Ayrıca sitemizde Hercai kıyafet sponsorları eklenmeye devam edecektir. Reyyan geçirmiş olduğu kazanın ardından endişelenmeye devam ederken, gizemli kişi tarafından Reyyan kurtulmuştur. Gizemli kişinin bırakmış olduğu iz sayesinde Miran’ın şüphelenmesine neden oluyor.

Hercai Reyyan kolye
Hercai Reyyan kolye incelemek için tıklayınız
Hercai Reyyan kırmızı elbise
Hercai Reyyan kırmızı elbise için tıklayınız.

Bay Yanlış Kıyafet Sponsorları

Reyyan Geçirmiş olduğu kaza sonrası herkesi endişelendirirken, tanımadığı gizemli bir kişi tarafından kurtarılıyor. Fakat gizemli kişinin ardında bırakmış olduğu iz Miran’ın şüphelenmesine neden oluyor.Reyyan yaşanan bu olaylardan sonra babasıyla bir kere daha yüzleşerek, gerçeği kabul etmekte zorlanır. Miran’ın desteğiyle ailesinden uzak kalamayacağının artık farkına varır. Ancak bu gerçeği kabul etmesi gereken tek kişi Reyyan değildir!

Hercai Reyyan bej kazak
Hercai Reyyan bej kazak için tıklayınız.

Reyyan bundan sonra yalansız ve intikam planlarının olmadığı bir hayatın hayallerini kuran gelecekleri için artık Miran’dan bir karar vermesini ister. Miran ise yıllardır bunca yıl babaannesi tarafından başka bir hayatı yaşamaya mahkum edilmiş, verdiği özgürlük savaşında galip gelmeyi başararır ve Azize Aslanbey’e intikamdan vazgeçtiğini söylemiştir.Azize Aslanbey ise, Miran’ı yeniden intikam planına dahil edeceğine dair son umut kırıntısını da yitirirken, intikamını kendi elleriyle almak için Şadoğlu konağına gidiyor. Hercai Kıyafetleri Yeni Sezon ile birlikte sitemizde yayında olmaya devam ederken, bizleri takip etmeye devam ediniz.

Hercai Gönül kahverengi bluz
Hercai Gönül kahverengi bluz Ekol için tıklayınız.
Hercai Ebru Şahin elbise
Hercai Ebru Şahin elbise incelemek için tıklayınız.
Hercai Reyyan elbise markası
Hercai Reyyan elbise markası farnaz salmani book– elbise modelleri için tıklayınız.
Ebru Şahin tulum markası
Ebru Şahin tulum markası Nisse için tıklayınız.
Hercai Miran Kareli Ceket markası
Hercai Miran Kareli Ceket markası ve takım elbise Ds Damat için tıklayınız.
Hercai Reyyan Botları
Hercai Reyyan Botları için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir