İçerde 19. Bölüm Kıyafetleri

Tüm zamanların en iyi dizisi diye sözünden çok İçerde sonunda tescillendi.

2016 yılının En Beğenilen Dizi Filmi: İçerde seçildi.

Dizi çok izlenmesinin yanı sıra her karakterin ayrı tarz ve stili ile de ilgi uyandırıyor. Aynı zamanda da karakterlerin farklı tarzları ile ilgi çekiyor. Hayranı çok olan bu dizinin oyuncuları Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin canlandırdığı, Sarp ve Mert, Oyunculuk yeteneği dışında karakteri yansıtan kıyafetlerin seçimi, canlandırılan rolün gerçekçi olması açısından önemli şeylerden biri. Bu sebeple Sarp ve Mert’in tarzları da kişiliklerine gayet uygun bir görünüme sahip ve ikisinin karakterlerini tamamlıyor. ikilinin stilinden ilham alarak Sarp’ın kıyafetlerini ve Mert’in Kıyafetlerini sizlerle paylaşmak istedik.

 

İçerde Sarp Kıyafetleri

 

Sarp çetin ve cesur bir karakter. Mafyanın arasında olduğu için belli bir tavır sergiliyor ve ayrıca kıyafeti ile de bu duruşunu pekiştiriyor. Siyah, gri ve asker yeşili tonları ona özgüvenli ve güçlü bir görünüm sağlıyor ayrıca güneş gözlüğü, kapşonlu mont, deri ve şapka gibi parçalar ve materyaller  Sarpın görünüşünü daha da asileştiriyor. Her zaman deri botlarını giyiyor ve cool tavırlarından da hiç vazgeçmiyor.

İçerde 19. Bölüm Kıyafetleri sizinde tarzınızı yansıtabilir.

ÜRÜNLER: 1. RUERULES Deri Ceket 2. SELIM BAKLACI Kapşonlu Mont 3. MAVI Siyah Kot 4. MAVI Kot Ceket 5. LE SPECS Güneş Gözlüğü 6. AMERICAN VINTAGE Tshirt 7. AMERICAN VINTAGE Tshirt 8. HEMINGTON Balıkcı Kazak 9. GANT Gömlek 10. CABANI Bot 11. NEW ERA Şapka 12. EASTPAK Sırt Çantası

 

İçerde Mert Kıyafetleri

 

Mert küçük yaşta ailesinden koparılmış ve Sokak çetelerinin eziyetlerini derinden yaşadığı için daha duygusal bir karekter. Ailesine kavuşacağının hayali ile duygusal anlar yaşasa da Komiser olduğu için rahat ama güzel şeyler giymeyi tercih ediyor. Mert Karakteri Kırmızı ve mavi gibi canlı renkler ile gri ve  siyah tonları arasında gidip geliyor. Sarpa göre daha casaul ve renkli bir stili var.

ÜRÜNLER: 1. GANT Yelek 2. PLAIN JANE HOMME Kapşonlu Hırka 3. HEMINGTON Kaşmir Kazak 4. DIESEL Saat 5. HEMINGTON Hırka 6. DESA Bot 7. OUTKAST PEOPLE Ceket 8. MAVI Kot 9. GANT Gömlek 10. HAKAN AKKAYA Pantolon 11. LACOSTE Kazak 12. AMERICAN VINTAGE Gömlek

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir