İçerde 30.Bölüm Kıyafetleri

Show Tv İçerde 30.Bölüm Kıyafetleri ile izlenme rekorları kırmaya hazırlanıyor. Pazartesi akşamının en beğenilen ve en çok konuşulanı olan İçerde dizi kıyafetleri arasında kim ne giymiş? İçerde kıyafetleri ve markaları? merakla bekleyenler için araştırıyoruz. İçerde kıyafetleri favorisi Melek bu hafta ne giymiş? Melek beyaz trençkot, jean ve botları ile çok şık görünürken, İçerde Melek kıyafetleri hangi marka? açıklandıkça sizler ile paylaşacağız. İçerde Yeşim kıyafetleri ve İçerde Eylem kıyafetleri araştırılıyor.

İçerde 30.Bölüm Melek Kombin
İçerde 30.Bölüm Melek Kombin: Buse Terim

İçerde Kıyafetleri arasında erkek modasının son trendlerini yansıtan Sarp bu hafta ne giydi? Sarp siyah triko ve pantolon nerden? Sarp yeşil parkası hangi marka? Fiyatı nedir? açıklıyoruz. İçerde 30.Bölüm kıyafetleri arasında Sarp kadar merak edilen Mert lacivert mont merak edilenler arasında yer alıyor.

İçerde 29.Bölüm Sarp Haki Mont Markası ve Fiyatı

İçerde 30.Bölüm konusu ise; Son 10 Bölümü kalan dizi için #büyüksır artık ortaya çıktı ve Melek artık Mert ve Sarp kardeş biliyor ve ilk fırsatta Füsun Hanım ve Sarp’a gerçeği anlatmak için buluşacaklar ama bakalım Melek bu gerçeği açıklayabilecek mi? Yoksa Kebapçı Celal Meleğe engel olmak için bir şeyler yapacak mı? Merakla beklenen İçerde 30.Bölüm için 17 Nisan akşamı Show TV ekranlarında kalmanız yeterli.

İçerde 30.Bölüm Yeşim Elbise
İçerde 30.Bölüm Yeşim SiyahElbise Fiyatı

İçerde 29.Bölüm Melek Yeşil Mont Markası ve fiyatı

İçerde 29.Bölüm Eylem Dilim yakalı Bluzu Markası ve Fiyatı

İçerde 29.Bölüm Eylem Kürk Yakalı Kaban Markası ve Fiyatı

İçerde 29.Bölüm Melek Beyaz Mont: Bonprix

İçerde 30.Bölüm Fragmanı

 

 

İçerde 30.Bölüm Kıyafetleri Albümü

İçerde 30.Bölüm Melek Beyaz Ceket: Zara

İçerde 30.Bölüm Melek Turuncu Bluz: Zara

İçerde 30.Bölüm Melek Jean Pantolon: Zara

İçerde 30.Bölüm Yeşim Fermuar Detaylı Elbise: Forever New

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir