İçerde 31.Bölüm Kıyafetleri

24 Nisan Pazartesi akşamı İçerde 31.Bölüm Kıyafetleri’nde neler var? İçerde Melek kıyafetleri nereden? Yeşimin kıyafet markaları? Eylem kıyafet sponsorları kim? hanımların en çok takibe aldıkları favori isimler. Melek vuruldu sahnede giydiği Beyaz ceket, turuncu bluz, jean pantolon ve mavi topuklu ayakkabıları ile büyük beğeni kazanmıştı? ama Melek ölecek mi? sorusunun arandığı İçerde 31.Bölümde Melek ölürse Bensu Soral hayranları güzel oyuncuyu göremeyeceklerine üzülürken, Melek kombinlerini yakından takip eden dizi modası izleyicisini derinden üzecek görünüyor.

İçerde 31.Bölüm Konusu ise Kudret ve Kebapçı hesaplaşmasında Sarp’ı hedef alan Kudretin adamları yanlışlıkla Meleği vurdu. Melek tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Meleğin ölümü, Sarp başta olmak üzere Celal Baba, Davut ve Mert’i çok üzüyor. İzleyicisi ise Meleğin ölümü ve kalan son 9 bölüm ile sona erecek İçerde dizisinin bitmesine üzülüyor.

İçerde 31.Bölümde Sarp Yeşil Mont, Mert Lacivert Mont ve Celal Baba siyah takım elbise  dizi modasını yakından takip eden beylere 2017 erkek modası ile ilgili ipucu veriyor. Alyanak ise takmış olduğu güneş gözlükleri ile dikkat çekiyor.

İçerde 30.Bölüm Yeşim Siyah Elbise Fiyatı

İçerde Melek Mavi topuklu ayakkabı

İçerde 31.Bölüm Kıyafetleri Albümü

3 thoughts on “İçerde 31.Bölüm Kıyafetleri

  1. alyanakın kullandıgı sıyah dıkdortgen cerceveli gunes gozlugunun marka modeli nedır acıl lutfen tsk ederım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir