İçerde Dizi kıyafetleri 23.Bölüm

İçerde Dizi kıyafetleri 23.Bölüm pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline geldi. İzlenme rekoru kıran dizinin konusu çok merak ediliyor ama İçerde dizi kıyafetleri de çok beğeni alıyor ve dizi başladığı anda oyuncuların giydiği kıyafetlerin hangi marka? olduğu, fiyatı? İçerde sponsorları ? çok online ortamda aranmaya başlıyor. Bu hafta 23. bölümü yayınlanacak İçerde dizi kıyafetlerini sizin için araştırdık. İçerde Dizi kıyafetleri 23.Bölümde de çokbeğenilecek. Favorimiz yine Melek. Melek Bu bölümde giydiği siyah mini deri etek, siyah gömlek, taktığı küpe, kırmızı elbise markası? Melek kıyafetlerinin sponsorları? kim bilmek isteyenler yazımızın içeriğinde bulabilir. Yayın akışı ile birlikte yenilen makalemiz’de ki bilgilerin güncel halini öğrenmek için sürekli sitemizi ziyaret etmeniz yeterli. İçerde Dizi kıyafetleri 23.Bölüm sponsorları açıklandıkça sizler ile paylaşıyor olacağız.

İçerde 23. Bölüm Melek Küpe
İçerde 23. Bölüm Melek Küpe Markası ve Fiyatı

İçerde Dizisinin 23. Bölümdeki konunsu ise Yusuf Müdür Mert Karadağ’ın Celalin adımı olduğunu öğrenir ve Sarp’a haber verir. Sarp Mert ile yine karşı karşıyadır bu kez ise Kabapçı Celal de Mert’i Sarp ile karşı karşıya getirmiştir. Bu sefer tüm cephlerde iki kardeş karşı karşıya bakalım bu bölümde gülen taraf hangisi olacak?

İçerde 23. Bölüm Melek Etek
İçerde 23. Bölüm Melek Etek Markası ve Fiyatı

İçerde Dizi kıyafetleri 23.Bölüm de Eylem’in giydiği hırka, jean, bot flar damerak edilenler arasında. Şık ve zarfi seçimleri ile İçerde Yeşim kıyafetleri de çok beğenilir iken. Dizinin erkek modasına yön veren Sarp mont, kazak, takım elbise ve mont ile rahat seçimleri ile Mert yelek, kazak,jean ve botları açıklanıyor.

İçerde 23. Bölüm Mert Siyah Mont Markası ve Fiyatı

İçerde 23. Bölüm Mert Lacivert Mont Markası ve Fiyatı

İçerde 23. Bölüm Mert Bot Markası ve Fiyatı

İçerde 23. ;Bölüm Melek Çizme Markası ve Fiyatı

İçerde 7. Bölüm Eylem etek

İçerde 23. Bölüm eylem Etek
İçerde 23. Bölüm eylem Etek Fiyatı

İçerde Dizi kıyafetleri 23.Bölüm 27 Şubat Galeri

Tüm İçerde Dizi kıyafetleri için buraya tıklayınız

İçerde 7. Bölüm Melek Bluz Markası: Zeynep Ökmen

İçerde 7. Bölüm Sarp Kaban Markası: Calvin Clein

İçerde 7. Bölüm Yeşim Elbise Markası: Rimena

İçerde 7. Bölüm Handan Kaban Markası: Machka

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir