İçerde Dizi Kıyafetleri 24.Bölüm

İçerde Dizi Kıyafetleri 24.Bölüm: 6 Mart pazartesi akşamı İçerde Dizi Kıyafetleri 24.Bölüm merakla bekleniyor. İzleyici grafiği her yeni bölümde artan İçerde dizisi izleyicisi dizinin konusunu ve İçerde Dizi Kıyafetleri her hafta beğenerek takip ediyor. Pazartesi akşamına her konuda çok idealı giren içerde dizisi bu hafta da İçerde Dizi Kıyafetleri 24.Bölüm çok beğenilecek görünüyor.

İçerde kıyafet sponsorları kim? meraklıları için yazımızın içeriğinde bulabilecekleri 24. bölüm kıyafet markaları ve ürünlerin fiyatlarına ulaşabilirler. Bu haftada Melek giydiği gömlek, etek, jean, Meleğin taktığı çanta, küpe ve kolyeler ile Meleğin ayağına giydiği ayakkabı, bot çizme markaları açıklanıyor.

İçerde 24.Bölüm de Eylemin Nakışlı Ceket Markası ve Fiyatı

İçerde güzellerinden Eylem kıyafetleri çok beğeniliyor. İçerde Dizi Kıyafetleri 24.Bölüm de Eylemin boyun detaylı beyaz triko bluzu çok beğenildi.

İçerde 24.Bölüm eylem Beyaz bluz
İçerde 24.Bölüm eylem Beyaz bluz Markası ve Fiyatı

İçerde Eylem 24. Bölümde giydiği Siyah bluz

İçerde 24. Bölüm Eylem siyah Bluz
İçerde 24. Bölüm Eylem siyah Bluz Markası ve Fiyatı

İçerde’nin yakışıklı oyuncuları Sarp ve Mert kıyafetleri de bu hafta merak ile beklenirken İçerde 24. Bölümün konusu ise Mert artık kesin olarak Kebapçı Celil’in adamı olduğu anlaşılır ve görevinden alınır. Mert tutuklanacağı zaman kaçar ve şimdi bir firari olarak bakalım Kebapçı Celal Mert’i saklayabilecek mi? Yoksa araları açılıp düşman mı? olacaklar soruları kafaları karıştırır iken Kudret ortaya çıkar. Kudret Celalin karışının dostudur. Meleğin gözleri önünde kurşunlanmıştı ama Kudret ölmemiş şimdi Kudret ve Celal Baba yeniden iş birliği mi? yapacak.

İçerde 24. Bölüm Melek ceket
İçerde 24. Bölüm Melek ceket House of Ogan

 

İçerde Dizi Kıyafetleri 24.Bölüm Kıyafet Galerisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir