İçerde Dizi Kıyafetleri 25.Bölüm

İçerde Dizi Kıyafetleri 25.Bölüm ile çok konuşulacağa benziyor. Zerafetin sembolü Melek Kıyafetleri çok beğenilirken 25.Bölümde Meleğin giydiği Mercan Mont, beyaz triko, ekru çanta ve kolyesi çok şık. Melek giydiği siyah pantolon, siyah mont ve bordo bot kombini de çok beğenilirken. İçerde güzellerinden Yeşim kıyafetleri de bu hafta ilgi çekici. Yeşimin giydiği beyaz gömlek ,siyah palto ile bot ve çantası çok beğenilecek. Eylem çiçekli elbisesi çok beğenildi.

İçerde 25.Bölüm konusu ise Mert işbirlikçisi olduğu Kebapçı Celal ile olan ilişkisi ortaya çıkınca köşeye sıkıştı ve  Kebapçı Celali tutuklar ve hapse attırır. Mert Sarp’ı da Kebapçı Celalin tetikçisi olarak içeri alır ve işler #içerde çok karışmıştır. Kudretin ortaya çıkışlı ile iyice karışan olaylar bakalım nasıl bir seyir alacak. Kebepçı Celal içeriden nasıl çıkacak.  Melek ile Babası arasındaki buzlar bu olayla eriyecek bakalım Melek Babasını hapisten çıkarabilecek mi?

İçede Kıyafetleri arasında Sarp mont, çizme ve pantolon, Kebapçı Celalin giydiği takım elbise ve kaban il Mert’in spor kesimlerden oluşan mont, triko ve jean kombin markaları açıklanıyor. İçerde sponsorları açıklandıkça yazımızın içeriğini güncelliyor ve sizler ile paylaşıyor olacağız.

İçerde 25.Bölüm Melek İşlemeli Ceket Markası ve Fiyatı

İçerde 25. Bölüm Melek Misket Kolye Fiyatı

İçerde 25.Bölüm Eylem Elbise Marka ve Fiyatı

İçerde Dizi Kıyafetleri 25.Bölüm Galeri

İçerde 25.Bölüm Melek Mercan Kaban: Stefanel

İçerde 25.Bölüm Melek Pijama Takım: Penye Mood

İçerde 25.Bölüm Handan Ceket : Cacharel

İçerde 25.Bölüm Mert Kaban: Colins

Tüm bölümler için tıklayın

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir