İçerde Kıyafetleri 22. Bölüm

İçerde kıyafetleri geçen bölümde de çok beğenildi. İçerde Kıyafetleri 22. Bölüm için seçilen kıyafetler de bu hafta için çok idealı. İçerde Melek kıyafetleri 22. bölümde’de çok konuşulacağa benziyor. Güzelliği ile her markanın peşinden koştuğu Melek kıyafetleri sponsorları kim? merak konusu iken her hafta şık ve estetik seçimler dizi modası’nın zirvesine taşıyor. Meleğin giydiği gömlek, etek, pantolon, çizme, mont, kaban taktığı çanta ve aksesuar markalarını merak edenler için İçerde Kıyafetleri 22. Bölüm markaları açıklanıyor.

İçerde 22. Bölüm Melek Sarı Kaban
İçerde 22. Bölüm Melek Sarı Kaban Markası ve Fiyatı

İçerde 22. Bölümde de heyecan devam ediyor. Yusuf müdür Yaşar’ı tutuklar ve Kebapçı Celal boş durmaz Yaşarın cezasını verecek. Ama sıra Sarpta dır. Kebapçı Celal Asıl testin şimdi başlıyor Sarp! bu bölümde Sarpın sırları ortaya çıkacak mı? Ama Eylem Mert ile Kebapçı arasında ne olduğunu? araştırmaya başlamıştır ve Mert için çember daralırken Mert ile Kebapçı Celalin yolları ayrılma noktasına gelmiş durumda.  Kebapçı Sarp, Füsun, Eylemi aynı anda yakmayı planlarken hatta Gerekirse senden de vazgeçeceğim açıklamasını yaptı.

İçerde 22. Bölüm Eylem Deri etek
İçerde 22. Bölüm Eylem Deri Etek Markası ve fiyatı

Bu hafta Meleğin sarı kabanı, giydiği jean ve botları, Eylemin Siyah trenckot, kırmızı kabanı, siyah triko, gömlek ve etek, steletto ayakkabıları ve çantası  hanımların takibinde iken

İçerde Dizi Kiyafetleri 22. Bölüm Melek Gömlek
İçerde Dizi Kıyafetleri 22. Bölüm Melek Gömlek Markası ve Fiyatı

Sarpın kamuflaj montu, siyah kabanı, Şövalye yüzük, botları ve giydiği kazak ile Mert’in giydiği siyah trenckot, triko ve bot markaları yazımızda açıklanıyor.

İçerde 22. Bölüm Melek Sarı Kaban Markası ve Fiyatı 

Eylem Yeşil Deri Etek

Eylem Kaban Marka ve Fiyatı >>>

Eylem Çizgili Bluz Markası ve Fiyatı

İçerde 22. Melek Jean Markası ve Fiyatı

 Sarp Şövalye Yüzük Markası ve Fiyatı

İçerde Kıyafetleri 22. Bölüm 20 Şubat Galeri

İçerde Tüm Bölümlerin Sponsor marka ve fiyatları için buraya tıklayınız
 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir