İçimdeki Fırtına Dizi Kıyafetleri 2. bölüm

İçimdeki Fırtına Dizi Kıyafetleri 2. bölüm:  İlk bölümünde çok beğenildi. Aşkın, Hırsın, entrikanın daha ilk bölümde kendini hissettirdiği ve bu yüksek ateşin içinde özellikle Ezgi Kara Bademli, Perihan Bademli ve Deniz Kara kıyafetleri dizi modası listesinin zirvesine ulaştı. Dizi stili İçimdeki Fırtına dizi kıyafetleri’ne bakmadan karar vermeyecek görünüyor.

Son moda elbiseler, trend seçimler ve özel koleksiyonların defile edasında ekrana geldiği İçimdeki Fırtına Dizi Kıyafetleri 2. Bölüm’de haftanın zirvesine göz dikmiş durumda.İçimdeki Fırtına Dizi Kıyafetleri

İçimdeki Fırtına 2. bölümde Deniz Kara yani Elif Deran ile Ezgi Kara Bademli’ nin #büyükhesaplaşma’sı izleyiciyi ekrana bağlayacak. Ezgi  aşkı ve hırsı uğruna denize itti ve Deniz kara öldü diye düşünen Emre Ezgi ile evlenmişti. Nasıl ? oldu’da Deniz kurtuldu ve yaşamına devam ediyor soruları kafaları karıştıracak. Emre ise 5 yıl sonra çok sevdiği aşkı Denizi gördüğünde dünyası başına yıkılacak. Ama son pişmanlık ne yarar? dedirtecek bu bölümde Ezgi Kara Bademli ile Elif Deran arasında intikam savaşı alev alev yükselecek görünüyor. Elif Deran onu kurtaran Fırat ile evlenmiştir ve de çocukları ile mutlu bir yaşam sürerken. Fırat ise Emre ve Elif’in karşılaşmasından nasıl ?etkileneceği merak konusu.

Ezgi Siyah elbise Markası ve Fiyatı

İçimdeki Fırtına Ezgi Beyaz Elbise Markası ve Fiyatı

İçimdeki Fırtına 1. Bölüm Emre Deri Ceket Markası ve Fiyatı

İçimdeki Fırtına Ezgi 1. Bölüm siyah parka Markası ve Fiyatı

İçimdeki Fırtına 1. Bölüm Ezgi Çizme Markası

Dizinin erkek oyuncuları Emre ve Fırat karakterinin kıyafetleri de son moda erkek stiline uygun ve İçimdeki Fırtına Dizi sponsorları kim? sorusunu aratacak kadar beğenildi.

Emre daha rahat ve spor çizgide giyinirken, Fırat kıyafetleri şık ve asil bir stil sergiliyor.

Ezginin siyah elbisesi, kürklü montu, çantası, botu, Denizin elbisesi, montu, ayakkabısı, Asumanın elbisesi ve kürklü kabanları İçimdeki Fırtına Dizi Kıyafetleri markalarını merak edenler için açıklanıyor.

İçimdeki Fırtına Ezgi Bordo Elbise
İçimdeki Fırtına Ezgi Bordo Elbise Markası: Selma Çilek

İçimdeki Fırtına  2. Bölüm Deniz Kolye

İçimdeki Fırtına Dizi Kıyafetleri 18 Şubat 2. Bölüm Galerisi

İçimdeki fırtına Tüm Bölümlere ait kıyafetler için buraya tıklayınız
 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir