İçimdeki Fırtına Dizi Kıyafetleri 3. Bölüm

İçimdeki Fırtına Dizi Kıyafetleri 3. Bölüm de güzel kadınların soğuk savaşında defile edasında bir bölüm daha geliyor. Dizinin adındaki gibi fırtına gibi bir bölüm ile izleyici karşısına gelecek olan 3. Bölümde Denizin giydiği mavi elbise, taktığı küpe, ayakkabıları çok beğenildi. Deniz yeni ismiyle Elif Deran sadeliğin ve masumiyeti anlatan rolünü kıyafetlerine da yansıtıyor. Güzel bakarak güzel olursun deyimi Elif Deran da gerçek buluyor. İçimdeki Fırtına Dizi Kıyafetleri Deniz için sade modeller ve soft renk seçilir iken Ezgi Kara ise daha hırslı ve hırslarına ulaşmak için her şeyi yapabilecek bir karaktere can verirken rolü ile de pekişen cesur ve idealı kıyafetler tercih ediyor.

İçimdeki Fırtına 3. Bölümde ise yüzleşen iki kardeşin arasında yeni bir soğuk savaş başlamıştır. Ama bu sefer Deniz kendini bekleyen tuzaklar karşısında kalkanlarını açmış ve pusuya yatmış şekilde beklemekte. Ezgi Denizin bir çocuğu olduğunu öğrenince çok bozulur ve erkeklere karşı kadınların en büyük silahı olan vazgeçilmezlik sembolü çocuk olduğu hissine kapılı ve Perihan’ın da tavsiyelerini alarak Emre yi çocuk yapmak için ikna edebilecek mi? Emre ise Denizi görünce bitmek bilmeyen Deniz aşkı yine alevlenmeye başlamıştır. Denizin oğlu Kerem ile tanışan Emre eski günlere ve nasıl bu hale geldiğine inanamıyor. Denizi hala çok seven Emre ilerleyen bölümler de bu pişmanık ile nasıl bir yol izleyecek merak konusu.

Adi Efsane 3. bölüm Deniz Elbise Markası ve Fiyatı
Adi Efsane 3. bölüm Deniz Elbise Barrus

İçimdeki Fırtına 3.Bölüm Deniz Mavi Elbise Arkası ve Fiyatı

İçimdeki Fırtına 3.Bölüm Ezgi Choker Markası ve Fiyatı

İçimdeki Fırtına Dizi Kıyafetleri 3. Bölümde Ezginin siyah beyaz  çizgili kürklü montu. Siyah elbisesi ve beyaz ceket, ayakkabıları, Perihan‘ın bordo elbisesi, kürkü kabanı ve takıları, Denizin pudra gömlek, pantolon ve kılçıllı kaban hangi marka? İçimdeki Fırtına Dizi Kıyafetleri sponsorları kim? sorularına yazımızın içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Emrenin Kareli ceketi, Lacivert triko, gömlek, pantolon ve ayakkabısı, Fırat‘ın giydiği takım elbise ve ayakkabısı ise dizi modasını ve dizi stilini takip eden beylere güzel fikirler veriyor. Dizi ile aynı saatte tüm sponsorlar burada!

İçimdeki Fırtına 3. Bölüm Ezgi Siyah Elbise
İçimdeki Fırtına 3. Bölüm Ezgi Choker Fiya

İçimdeki Fırtına Dizi Kıyafetleri 3. Bölüm 25 Şubat Galerisi

 

Tüm İçimdeki Fırtına Dizi Kıyafetleri

İçimdeki Fırtına 3. Bölüm Deniz Pantolon Markası: Zara

İçimdeki Fırtına 3. Bölüm Deniz püsküllü ceket Markası: Zara

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir