İçimdeki Fırtına Dizi Kıyafetleri 4. Bölüm

İçimdeki Fırtına Dizi Kıyafetleri 4. Bölüm izleyicisi bu akşamda çok mutlu olacak. Dizi izleyicisini hem konusu hemde kıyafetleri her hafta merakla beklenir oldu. Aşk, ihtiras, intikam dolu hikayede hırslarına ulaşmak için karşı karşıya gelen iki kadının aşkları uğruna neler yapabileceğini ve kazanmak uğruna neleri feda edebileceklerini anlatan İçimdeki Fırtına her  bölümü merak ile beklenir oldu.

İçimdeki firtina 4. Bölüm Elif Bordo elbise
İçimdeki firtina 4. Bölüm Elif Bordo elbise Fiyatı

İçimdeki Fırtına Dizi Kıyafetleri de dizinin konusu gibi Ezgi ve Elif arasında şıklık yarışı da devam ediyor. Elifin giydiği kırmızı elbise, Elifin kırmızı kabanı, Elif ceket elbise, taktığı kolye, Elifin giydiği ayakkabı markaları ve İçimdeki Fırtına Dizi Kıyafetleri sponsorları kim? sorusuna yazımızın içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Ezgi ise rolünü de ön plana çıkaran cesur ve derin dekolteli kıyafetler ile ilgi topluyor. Ezginin giydiği giydiği gri siyah elbise , Ezgini siyah beyaz kürklü mont , Ezginin giydiği siyah kadife elbise ve taktığı küpe ve kolye, ile Ezgini çanta, çizme ve ayakkabı markaları açıklanıyor.

İçimdeki Fırtına 4. bölüm Ezgi Gri elbise
İçimdeki Fırtına 4. bölüm Ezgi Gri elbise: Selma Gürışık

Dizinin yakışıklıları Emre ve Fırat kıyafetleri de erkek moda takipçileri tarafından merak ile beklenirken güncelleştikçe İçimdeki Fırtına Dizi Kıyafetleri 4. Bölüm markaları ve İçimdeki Fırtına sponsorlarını sizler ile paylaşıyor olacağız.

İçimdeki Fırtına 4 Mart 4. Bölüm Kıyafet Galerisi

İçimdeki Fırtına 4. Bölümde Elifin desenli Elbise : Ayca Aner

İçimdeki Fırtına 4. Bölümde Elifin Ceket Elbise: Zara

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir