İçimdeki Fırtına Kıyafetleri 5.Bölüm

İçimdeki Fırtına Kıyafetleri 5.Bölüm

Ezginin giydiği kürklü mont, siyah elbise, siyah ayakkabı kombini, Ezginin giydiği siyah deri ceket, siyah buz,zincirli çanta ve çizmeleri son moda trendlerini yansıtıyor. Denizin giydiği siyah kaza ve siyah kaban, Deniz bordo pelerinli yelek ve Denizin giydiği bot,çizme ile taktığı çanta ve kolye markası açıklanıyor.

İçimdeki Fırtına Kıyafetleri arasında Perihan’ın giydiği elbise, ayakkabı,çanta ve kaban kombin’leride hanımların beğenisini alırken İçimdeki Fırtına sponsorları kim? sorusunun cevabını her an güncellenecek yazımızdan erişebilirsiniz.

İçimdeki fırtına 5.Bölüm  konusu ise Emre ile Ezgi evliliğinde bitiş çanları çalmaya başladı ve yükselen kavgalar mahkeme solunda sonlanacak görünüyor. Emre Elif’e baktığı her an Denize olan aşkını ve eski günlerini hatırlarken artık Ezgi ile yollarını ayırmaya karar verir. Perihan bakalım Emre ve Ezginin arasını yapabilecek mi? Ezgi ise boş durmaya niyetli değil. Elifin tasarım işini alması ile daha da artan intikam ve hırsları için çevireceği entrikalara Elif nasıl? karşılık vereceğini göreceğiz.

İçimdeki Fırtına Dizi Kıyafetleri arasında erkek modasına yön veren Emre ve Fırat kıyafetleri ise bu haftada çok beğenilecek. Emrenin giydiği kahverengi ceket, Emre Lacivert Trençkot, jean ve bordo spor ayakkabı ve Fırat’ın giydiği takım elbise ve kaban markaları açıklandıkça sitemizi güncelleyeceğiz.

İçimdeki Fırtına 5.Bölüm Emre Lacivert Trençkot Markası ve Fiyatı

İçimdeki Fırtına Kıyafetleri 5.Bölüm Galerisi

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”93″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]Tüm Bölümler için buraya tıklayınız.
 İçimdeki Fırtına 5.Bölümde Elif Bordo Elbise Markası: La Poudre

İçimdeki Fırtına 5.Bölümde Elif Bej Kaban: Perspective

İçimdeki Fırtına 5.Bölümde Ezgi Elbise : Rıkkat

İçimdeki Fırtına 5.Bölümde Elif Camel Ceket: House of Ogan

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir