İstabullu Gelin 9.Bölüm Kıyafetleri

28 Nisan İstabullu Gelin 9.Bölüm Kıyafetleri ile Özcan Deniz ve Aslı Enver cuma akşamı izleyicinin beklentisi boşa çıkarmayacak bir bölüm ile ekrana geliyor. Süreyya ve Faruk aşkları, tutkuları ve ilişkileri ile modern ve geleneksel evliliği konu olan içeriği ile bizleri anlatıyor dedirten konusu ile de çok beğenildi. Süreyya 9.Bölüm kıyafetleri arasında çiçek işlemeli beyaz elbisesi ve kolyesi ile kır düğünü yapmayı düşünen hanımların tercih edeceği gelinlik modellerini yansıtırken. Süreyya siyah bluz ,siyah jean ve mavi jean ceket kombini ile çok spor ve fit görünüyor. İstanbullu Gelin 9.Bölüm kıyafetleri arasında Beğüm lacivert ceket, Begüm kırmızı ceket, Begüm beyaz gömlek ile ofis şıklığını yansıtırken İstanbullu Gelin İpek 9.Bölümde siyah elbise ve İpek clutch çanta ile şık bir kombin yakalamayı başarmış. Dilara yeşil elbise ile harika görünüyor.

İstanbullu Gelin dizi kıyafetleri arasında yakışıklı beylerin yakından takip ettiği Faruk Boran kıyafetleri arasında, Faruk siyah takım elbise, Faruk’un siyah ceket ve tşhört kombini, Faruk’un güneş gözlüğü, Faruk’un saati ve ayakkabıları ile hem iş adamlarının hemde sportmen beylerin beğenisini kazanırken. Klasik stili ile Fikret ise 9.Bölümde giydiği lacivert takım elbise ile 2017 erkek modasını yansıtıyor.

İstanbullu Gelin 9.Bölüm konusunda goller üst üste geliyor. Süreyya ve Faruk aşkını kabullenemeyen Esma Sultan’ın eline harika ama çirkin bir koz geçiyor. Süreyya’nın teyzesi İpeğin gerdanlığını tehditçisinin parasını vermek için çaldı ve kuyumcuya gitti. Kuyumcu Boran ailesine ait olan gerdanlığı tanıdı ve Esma Sultana haber verdi. Bakalım Esma Sultan Süreyya’dan nasıl bir hesap soracak? merak edilirken Süreyya yıllardır hayal ettiği Müzik Okulunu açarken; açılıştaki davete katılan Beğüm ve oğlu yıllar sonra Faruk ile karşılaşacaklar. Bakalım İstabullu Gelin 9.Bölüm’de Süreyya Beğüm ile Faruk’un bir oğlu olduğunu öğrenecek mi? Süreyya Faruk aşkı bu sınavda sınıfta kalacak mı?

İstanbullu Gelin 8.Bölümde Süreyya’nın giydiği Kot Ceket Markası ve Fiyatı

İstanbullu Gelin 8.Bölümde Osman’ın Giydiği Gömlek ve Ceket

İstanbullu Gelin 8.Bölümde Fikrettin Gömleği 

İstanbullu Gelin 28 Nisan 9.Bölüm Kıyafet Galerisi

İstanbullu Gelin 9.Bölüm Fragmanı

 

İstanbullu Gelin tüm bölümlerin kıyafetleri için tıklayın
İstanbullu Gelin 9.Bölüm Süreyya işlemeli elbise: Meltem Özbek
İstanbullu Gelin 9.Bölüm Murat’ın Ceketi: G Star Raw
İstanbullu Gelin 9.Bölüm Faruk Takım Elbise: Ramsey
İstanbullu Gelin 9.Bölüm Güneş Gözlüğü: Turkuaz Optik
İstanbullu Gelin 9.Bölüm Beğüm Lacivert ceket: İpekyol

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir