İstanbullu Gelin 3.Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 3.Bölüm Kıyafetleri çok konuşulacak. Esma Sultan çifte düğün yapıyor ve dosta düşmana karşı saraylı adetlerini devam ettiriyor. Esma Sultan Süreyya ile Faruk aşkına mani olamayınca İpek’i gelin etmek için Fikret’i kurban eder. İpek ile Fikre’in düğününde Faruk ve Süreyya da nikah tazeleyecek. 2017 gelinlik modasını yansıtan Süreyya ve İpek gelinlik modelleri evlanmayi düşünen hanımlara son moda trentleri için ip ucu verecek. Süreyya dantel detaylı gelinlik içerisinde kuğu gibi görünürken, İpek straplez gelinlik içerisinde harika görünüyor.

İstanbullu Gelin 3.Bolum Süreyya Kaban
İstanbullu Gelin 3.Bolum Süreyya Kaban

İstanbullu Gelin Kıyafetleri 3. Bölümde yakın bir zamanda şık bir davete katılacak hanımlara son  moda abiye modelleri çok beğenilecek. Esma Sultanın kıyafetleri Kayınvalide’ler için biçilmiş kaftan. İstanbullu Gelin erkekleri Faruk ve Fikret son moda erkek trendlerini yansıtan kıyafetleri ile erkek modasına yön verirken İstanbullu Gelin sponsorları kim? merak ediliyor. Yakışıklı damarların 2017 modasını yansıtan smokinleri hangi marka? fiyatı? nedir sorularına yazımızın içeriğinde güncellendikçe yer vereceğiz.

İstanbullu Gelin 3. Bölüm Faruk Gözlük Markası : Ray-Ban

Süreyya Siyah Pileli Etek Markası ve Fiyatı

İstanbullu Gelin 3.Bölüm Kıyafetleri arasında Süreyya’nın giydiği sarı kazak, kırmızı kaban, çizgili kazak, Süreyya gecelik, sabahlık ve gri kılçıllı kaban ile kırmızı triko markaları merak ediliyor. Şık kayınvalide Esma Sultan fırfırlı bluz, ceket, yeşil abiye elbise ve kolyesi nereden açıklanıyor.

İstanbullu Gelin 3.Bölüm Kıyafetleri Galeri

İstanbullu Gelin Tüm Bölümlerin sponsorları

Süreyya 3. Bölümde giydiği siyah elbise :Ju İstanbul

Süreyya 3. Bölümde giydiği gelinlik: Akay

Esma Sultan 3. Bölümde giydiği yeşil elbise: Akay

İpek 3.Bölümde giydiği gelinlik: Weddies Bridewear

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir