İstanbullu Gelin 5.Bölüm Kıyafetleri

Bu Cuma akşamı İstanbullu Gelin 5.Bölüm Kıyafetleri çok beğenilecek. Dizinin çekildi konak 3 ay öncesinden restorasyona girdi ve Saraylı geleneklerini yansıtacak her bir ayrıntının düşünüldüğü Kozan Konağında mobilyalardan, ev tekstiline, mutfak eşyalarından bahçe dekorasyonuna her şey ayrıntıları ile düşünülüp harika bir yaşam alını yaratılmış. Bu konakta yaşayıp da şık ve güzel görünmeden olmaz. Kozanların güzel gelinleri Süreyya ve İpek güzellikleri ile oldukları kadar giyimden saça makyaja ve takıları ilgi çekici. Doğal ve sadeliği Süreyya yansıtırken, İpek ise seçimlerinde idealı ve derin dekolteler, kürklü kabanlar, pırlanta takılar ile Konakta her dakika podyum havası estiriyorlar ve dizi modasına yön veriyorlar.

Faruk Bej trençkot Markası ve Fiyatı

İstanbullu Gelin 5.Bölüm Fikret Takım elbise
İstanbullu Gelin 5.Bölüm Fikret Takım elbise

İstanbullu Gelin Kıyafetleri arasında 5. Bölümde Süreyya lacivert kaban ve kırmızı atkı, Süreyya’nın siyah kabanı, çantası ve çizmesi hangi marka? İstanbullu Gelin 5.Bölüm Kıyafetleri sponsorları kim? araştırıp sizler ile paylaşacağız. İpek bordo bluzu ve 5. Bölümde sürpriz bir giriş yapacak olan Beğüm kıyafetleri arasında Begüm gri triko, Begüm yeşil gömlek ve beyaza pantolon markaları açıklandıkça yazımızı güncelleyeceğiz.

İstanbullu Gelin 5.Bölüm Begüm Bluz Markası ve Fiyatı

İstanbullu Gelin Dizi Kıyafetleri arasında  son moda klasik ve spor giyim  erkek modasını yansıtan Faruk kıyafetleri ilgi çekici. İş adamı Faruk hem klasik seçimleri hemde rahat denim kıyafetler ile 2017 Bahar erkek kıyafetlerini yansıtan seçimleri ile Faruk taktığı saat, ayakkabı, kaban, trençkot ile çok şık görünüyor.

Faruk Lacivert Trençkot

İstanbullu Gelin 5.Bölüm Faruk Lacivert Trençkot
 Faruk Lacivert Trençkot

 İstanbullu Gelin 31 Mart 5. Bölüm Kıyafetleri

Tüm İstanbullu Gelin Kıyafetleri için tıklayın 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir