İstanbullu Gelin 50.Bölüm Kıyafetleri

İşlediği aşk hikayesi konusu bakımından en farklı senaryolardan bir tanesine sahip dizi olarak görülen, İstanbullu Gelin dizisi 50. bölümü ile de tüm seyircilerde büyük bir hayranlık uyandıracak gibi duruyor. Kendisi de normalde gizemli olan Fikret’in; misafir olarak getirdiği kişi oldukça merak yaratır. Kurduğu büyük planlar ile bilinen Adem; bu seferki planı kusursuz bir şekilde işlediği için durumdan oldukça memnun olur. Peki İstanbullu Gelin 50. bölümde Talib’in eski eşi Siren, nasıl bir sürpriz hazırladı ?

İstanbullu Gelin 50.Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu gelin 50. Bölümde Hangi Kıyafetler Tercih Edildi ?
Şıklığıyla ve zerafeti ile adeta yıllandıkça güzelleşen Siren rolündeki Defne Samyeli, bu bölümde kafalardaki anne profilinin tamamını alt üst etmektedir. Siren bu bölümde hangi kıyafetleri tercih etti ? İstanbullu Gelin 50. Bölüm Siren’in giydiği deri ceket ve siyah mini etek oldukça şık bir fizikle birleşince kendisini iyiden iyiye belli eder. Ayrıca Siren’in kırmızı ve sarı detaylı saati oldukça dikkat çekici bir aksesuar olarak kendini belli etmektedir. Aksesuar olarak Gözde’nin leopar desenli çantası en çok ilgi çekenler arasında olmuştur. Dizideki erkek karakterlerden Faruk’un giydiği kapşonlu ceket ve beyaz tişört, koyu rengi ile birlikte zıtlıkların uyumu olarak karşımıza çıkmaktadır. Osman’ın açık mavi gömleği ise onun efendi adam duruşunu bir miktar daha ön plana çıkarmaktadır. Garip’ in kırmızı renk yakalı tişörtü ise aile babası rolünü perçinleyen bir kıyafet olmuştur. Siren’ in kocası olarak herkesin karşısına çıkan ve çok büyük bir şaşkınlık yaratan Boğaç’ ın kısa kollu kapşonlu kıyafeti, dizinin bu bölümünde çok ayrı bir hava katmıştır. Peki Siren düğün için hangi kıyafeti tercih etti ? İstanbullu Gelin 50. Bölümde Siren’in giydiği siyah tek parça elbise, onu düğündeki en sade ama aynı zamanda en şık kadınlardan bir tanesi yapmıştır. İstanbullu gelin dizi kıyafetlerini sitemiz üzerinden tek tek ve marka marka bulabilme imkanına sahipsiniz.

İstanbullu Gelin 50.Bölüm Özeti

Kızının Düğününe Gelen Siren’ den Herkesi Şaşırtan Hamleler Olacak mı ?
Tüm herkese büyük bir şaşkınlık yaratarak kızının düğününe gelen Siren; öyle bir haber verir ki hem Garip hem de Boranlar adeta aşka şaşkınlıktan küçük dillerini yutarlar. İstanbullu Gelin 50. Bölüm Siren’ in verdiği haber; acaba en çok kimi ilgilendiriyor ? Düğüne gelen Siren’ in hiç de pozitif bir hava katmayacağı bilinmesine rağmen yine de kimse ona sesini çıkarmaz. Ancak artık işlerin iyice rayından çıkacağının da habercisi olmuştur bu olay. Büyük bir maceraya atılan Senem; Akif’ten iyiden iyiye şüphelenmeye başlar. Faruk ve Süreyya ise oldukça büyük bir yüzleşmenin içine doğru gitmektedir. Bu ve buna benzer İstanbullu gelin 50. Bölüm gelişmelerine daha yakından tanık olmak istiyorsanız, 18 Mayıs cuma günü saat 20:00 da Star TV’de olmanız yeterlidir.

 

istanbullu Gelin 50 Bolum Gözde siyah elbise
istanbullu Gelin 50 Bolum Gözde siyah elbise için Tıklayınız

 

istanbullu Gelin 50 Bolum Burcu elbise
istanbullu Gelin 50 Bolum Burcu elbise @aisa_tr

 

istanbullu Gelin 50 Bolum İpek bluz
istanbullu Gelin 50 Bolum İpek bluz için Tıklayınız

 

istanbullu Gelin 50 Bolum Dilara yeşil pardesu
istanbullu Gelin 50 Bolum Dilara yeşil pardesu Ekol

 

istanbullu Gelin 50 Bolum Siren kombin
istanbullu Gelin 50 Bolum Siren kombin @aisa_tr

 

istanbullu Gelin 50 Bolum Sureyya ayakkabı
istanbullu Gelin 50 Bolum Sureyya ayakkabı için Tıklayınız

 

istanbullu Gelin 50 Bolum İpek elbise
istanbullu Gelin 50 Bolum İpek elbise @aisa_tr

 

istanbullu Gelin 50 Bolum Sureyya kazak
istanbullu Gelin 50 Bolum Sureyya kazak Mango 120TL

 

istanbullu Gelin 50 Bolum Galip takım elbise
istanbullu Gelin 50 Bolum Galip takım elbise için Tıklayınız

 

istanbullu Gelin 50 Bolum Sureyya beyaz elbise
istanbullu Gelin 50 Bolum Sureyya beyaz elbise MyBestFriend 1100TL

 

istanbullu Gelin 50 Bolum Sureyya elbise
istanbullu Gelin 50 Bolum Sureyya elbise Mango 250 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir