İstanbullu Gelin 52.Bölüm Kıyafetleri

1 Haziran cuma akşamı İstanbullu Gelin 52.Bölüm Kıyafetleri arasında neler var? sizler için şimdiden araştırmaya başladık. 51.Bölümde Burcunun giydiği gelinlik hepimizi büyülemişti fakat Burcu nikah masasında hayır diyerek harika organizasyonu ve hazırlıklarını tam anlamı ile maffetti ve tüm tepkileri üstüne toplayan Burcu neden böyle yaptı sorusunun cevabını aradık ve kefası çok karışan Boranlar tüm Bursa ve cemiyette rezil olurken nikah masasında rezil olan Osman ne yapacak İstanbullu Gelin 52.Bölümde izleyip göreceğiz.

İstanbullu Gelin 51.Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 52.Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin Dizi Kıyafetleri arasında 52.bölümde neler var bakacak olur ise Süreyya’nın giydiği siyah elbise ve renkli kimonosu göze çarpanlar arasında Aslı Enver Süreyya kıyafetleri hangi marka? İstanbullu Gelin Süreyya sponsorları son bölümde hangi markalar? açıklanır açıklanmaz sitemizde sizler ile paylaşıyor olacağız. Faruk Boran yine çok şık klasik şıklığından ödün vermeyen İstanbullu Gelin Özcan Deniz son bölüm sponsor markaları yazımızın içeriğinde sizler ile olacak. Bunun yanısıra İstanbullu Gelin 52.Bölüm Dilara Kıyafetleri, İstanbullu Gelin 52.Bölüm Siren Kıyafetleri, İstanbullu Gelin 52.Bölüm Burcu Kıyafetleri ve İstanbullu Gelin 52.Bölüm Esma Sultan Kıyafetleri nereden? ve İstanbullu Gelin 52.Bölüm sponsorları açıklanır açıklanmaz sitemizi güncelliyor olacağız.

İstanbullu Gelin 52.Bölüm Özeti

Boranlar için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.
Burcu’nun nikah masasındaki cevabı herkesi etkilerken Esma ve Garip’te büyük bir kırılmaya neden olur. Osman yaşadıklarından kendini suçlamaktadır fakat Faruk durumu kendi özelinde değerlendirince Süreyya ile çatışmaya girer. Faruk ve Süreyya’yı bir araya getirme kararı alan Senem ve Akif’i günün sonunda büyük bir sürpriz beklemektedir. Tüm bu kaostan yararlanmak için adımlarını atan Adem en beklemediği yerden derin bir yara alır. Boranlar için ise artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
.

istanbullu Gelin 52 Bolum Senem elbise
istanbullu Gelin 52 Bolum Senem elbise için Tıklayınız

 

istanbullu Gelin 52 Bolum Sureyya kimono
istanbullu Gelin 52 Bolum Sureyya kimono Zara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir