İstanbullu Gelin 54.Bölüm Kıyafetleri

Büyük merak uyandıran “İstanbullu Gelin” 3. sezona bomba gibi başlayacak! Yaşanacak harika sürprizleri sizlerle paylaşmak bizi de çok heyecanlandırıyor. Kaldığımız yerden sizleri sevindirmeye ve modaya eşlik etmenize yardımcı oluyoruz. Çok fazla takipçisi olan İstanbullu Gelin dizisi için Cuma akşamları yine dopdolu geçecek. Şimdi dizide  sizleri neler bekliyor ve tabi ki merak ettiğiniz moda kıyafetlerini incelemenin tam zamanı..

İstanbullu Gelin 54.Bölüm Kıyafetleri

istabullu Gelin 54 Bolum Sureyya beyaz badi
istabullu Gelin 54 Bolum Sureyya beyaz badi incelemek için Tıklayınız

 

istabullu Gelin 54 Bolum Sureyya etek
istabullu Gelin 54 Bolum Sureyya etek Mango incelemek için Tıklayınız

 

istabullu Gelin 54 Bolum Sureyya gozluk
istabullu Gelin 54 Bolum Sureyya gozluk Rayban incelemek için tıklayınız

 

İstanbullu Gelin Süreyya elbise
İstanbullu Gelin Süreyya elbise için Tıklayınız.

 

İstanbullu Gelin Süreyya gömlek
İstanbullu Gelin Süreyya jean gömlek için Tıklayınız.

İstabullu Gelin 3.Sezonun İlk Bölüm Özeti

“Bu sezon herkes için zorlu devam edecek gibi. Dizide Boranları görmeye alışık olduğumuz tiplemelerin çok dışında göreceğiz. Faruk, aileyi bir arada tutmaya çalışmakla kalmayıp, bitti denilen her noktada devam edebilmek için pek çok zorluk ve sorumluluğun altına girecek. Daha önce hiç görmediği tavır ve davranışlara karşı direnmek durumunda kalacak.

Üstün oyunculuk sergileyen Aslı Enver ise “Süreyya belki de en büyük sınavını kızı Yaz ile verecek. Yaşanan tüm bu krizler Süreyyayı da etkileyip değiştiriyor. Ve biz adım adım bu değişimi izleyeceğiz. Yüreğindeki sevgiyi herkesle cömertçe paylaşan ve gücünü bundan alan Süreyyayı zor bir seçim bekliyor.” sözlerini dile getirdi.

Boranlar için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!
Adem’in tuzağına düşen Boranlar, sadece konağı değil tüm mal varlıklarını da kaybetmişlerdir. Birbirlerine tutunarak ayakta kalmaya çalışan ailenin yolu yıllar sonra İstanbul’da yaşayan, hiç görüşmedikleri halaları Ülfet Kavaklı ile kesişecektir. Varlıklı ve güçlü iş kadını Ülfet Kavaklı, zor durumdaki akrabalarına bekledikleri yardım elini mi uzatacak, yoksa eski defterleri açıp yılların hesabını mı soracak?

Faruk, bir çıkış yolu bulabilmek için her yolu denerken, Fikret tüm olanlardan dolayı kendini suçlamaktadır. Adem, konağı almıştır almasına ama bunun karşılığında hiç beklemediği bir bedel ödemek zorunda kalacaktır. Hepsinin cevabını cuma günü göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir