İstanbullu Gelin 57.Bölüm Kıyafetleri

Hayatınıza renk katacak ve entrikaların bol olduğu İstanbullu Gelin 57. yeni bölümü ile 12 Ekim 2018 Cuma günü saat 20.00’de ekran başında olacak. Yeni trend kıyafetlerle siz de modanızı oluşturacaksınız. İstanbullu Gelin’i izlerken hem keyifli dakikalar geçireceksiniz hem de yeniliklere doyacaksınız. Dizide yer alan kıyafetler oldukça ilginizi çekecek. Sayfamızda kıyafetleri nerede bulacağınız ve ne kadara satıldığına dair tüm bilgilere ulaşabileceksiniz.

İstanbullu Gelin 57.Bölümde Neler Oluyor?

Geçen hafta Süreyya ve Faruk arasında gerçekleşen büyük kavga sonunda kafalar karışık ve üzgündür. Esma Sultan, Ülfet’i köşeye sıkıştırıp ona ailesini dağıtamayacağını söyler. Süreyya bu arada aradığı işi bir anaokulu öğretmeni olarak bulmuştur. Faruk bu konuda Süreyya’nın üzerine gitmeyip, olgunlukla karşılamıştır. Hatta onu umutlandırmıştır.

İstanbullu Gelin Faruk kıyafet
İstanbullu Gelin Faruk kıyafet

 

Yeni sezonda karşımıza gelen bölümlerde yeni karakterlerin de katılmasıyla her geçen gün daha da heyecanlı ve karmaşık olaylar bizi bekliyor oldu. Peki Faruk, Garip’in oğlu mu? Sorusu hala cevap arıyor. Ülfet bu durumu oldukça kurcalıyor ve Esma’nın sırrını ortaya çıkarıyor. Bu arada Fikret konuşulanlara kulak misafiri olur, koşa koşa İpek’le paylaşır. Ortalık iyice çıkılmaz bir hal alıyor. Aile içerisindeki büyük sırlar gün geçtikçe açığa çıkıyor ama Esma, her şeyi örtmek için elinden gelini yapmaya hazır. Bu kadar sır dolu bir ortamda gerçekler nasıl gizli kalabilir ki! Cuma günü bütün soruların cevabını bulmak üzere..

İstanbullu Gelin 57.Bölüm Kıyafetleri

Dizi içerisinde geçen her kıyafet için sayfamızı takip edebilirsiniz. Yayınlandığı gün itibari ile sayfamızda sürekli güncelleyerek sizlere hazır hale getiriyoruz. Süreyya’nın giydiği elbiseler, Faruk’un takım elbiseleri ve daha fazlasıyla sizleri bekliyor olacağız.

İstanbullu Gelin Dilara pantolon
İstanbullu Gelin Dilara pantolon için Tıklayınız.

 

istanbullu Gelin aslı enver kazak
istanbullu Gelin aslı enver kazak için Tıklayınız.

 

İstanbul'lu Gelin Süreyya çizme
İstanbul’lu Gelin Süreyya çizme için TIKLAYINIZ.

 

İstanbullu Gelin Süreyya etek
İstanbullu Gelin Süreyya etek için Tıklayınız.

 

İstanbullu Gelin İpek elbise
İstanbullu Gelin İpek elbise Zara, incelemek için Tıklayınız.

 

İstanbullu Gelin Süreyya elbise
İstanbullu Gelin Süreyya elbise için Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir