İstanbullu Gelin 58.Bölüm Kıyafetleri

Sevgili dizi severler, İstanbullu Gelin 58. yeni bölümü ile karşınızda. Yeni fragman yayınlandıktan sonra büyük tepkilere sebep oldu ve daha fazla heyecan uyandırarak ilgileri üzerine çekmeyi başarmıştır. 19 Ekim 2018 saat 20.00’de Star Tv ekranlarında olacak. Bu haftaya da yine olayların hiç bitmemesi ile giriş yapıyoruz. Sizlerin de merak ettiği gibi bu hafta da birbirinden şık kıyafetleri paylaşıyor olacağız.

İstanbullu Gelin 58.Bölümünde Neler Olacak?

İstanbullu Gelin 58.Bölüm kıyafetleri
İstanbullu Gelin 58.Bölüm kıyafetleri

Faruk bu sefer tokattan kurtulamadı..

Faruk, DNA testini Süreyya’ya gösterirken, tam o sırada Esma odaya girer ve bu duruma şahit olur. Kendisine inanmadığını düşünen Esma Sultanı çileden çıkartan DNA testi, Faruk’a karşı gözünde iyice değer kaybetmesine neden oldu. Ancak Esma, bu defa çok sinirlenir ve İpek’in yaptırdığı testi gördükten sonra çok büyük tepki göstererek Faruk’a bir tokat patlatır. Faruk sadece bakakalır, hiçbir şey söyleyemez. Süreyya ise bu olaya şahit olurken hayal kırıklığı yaşar ama o da çaresiz olanları izlemekle yetinir. Esma, bir sinirle Faruk’un elindeki test sonucunu alarak zarfı açar ve okuması için ona verir. Sonucu öğrenmesi için herkesin içinde ona baskı yapar.

İstanbullu Gelin dizi kıyafetleri
İstanbullu Gelin dizi kıyafetleri

Ülfet ve Süreyya’nın yakınlaşmaları Esmayı oldukça kızdırmaktadır. Bu konuda Esma şu anlık sessizliğini koruyacak gibi. Diğer yandan Fikret büyük sırrı öğrendikten sonra kendisini tutamayarak; Faruk’a “Sen benim ağabeyim değilsin, sen Garip’in oğlusun!” der.

İstanbullu Gelin 58.Bölüm Kıyafetleri

Dizide yayınlanan her kıyafet olay olurken, bizler de her giyilen kıyafeti yakalamak için çabalıyoruz. Siz de hangi kıyafeti öğrenmek istiyorsanız ya da fiyatını sormak istiyorsanız sitemizde yayınlanan yazıları takip edin. Haftalardır var olan yeni moda tasarımları ve bilinen markalar ile siz de moda stilinize yön vereceksiniz. Şimdi yeni bölüm yayınlanana kadar hoşça kalın, keyifli seyirler dileriz..

İstanbullu Gelin Dilara hırka
İstanbullu Gelin Dilara hırka için Tıklayınız.

 

İstanbullu Gelin Süreyya ceket
İstanbullu Gelin Süreyya ceket için Tıklayınız.

 

Aslı Enver elbise
Aslı Enver elbise için Tıklayınız.

 

İstanbullu Gelin Süreyya hırka
İstanbullu Gelin Süreyya hırka için Tıklayınız.

 

İstanbullu Gelin Nihal elbise
İstanbullu Gelin Nihal elbise için Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir