İstanbullu Gelin 6.Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 6.Bölüm Kıyafetleri 7 Nisan akşamı Star TV izleyicisini ekrana bağlayacak. Saray kökenli “Boran Ailesi” şan şöhret için her günü ayrı şıklıkta soylarına yakışır şıklıkta geçen Boran konağında bakalım 6. Bölüm için gelin Süreyya ve İpek ne giydi? Esma Sultan yönetimi elden bırakmadığı gibi gelinleri ile şıklıkta da yarışıyor. Diziye Faruk’un eski sevgilisi olarak giren Begüm kıyafetleri çok beğenildi ve 6.Bölümde de merak ediliyor. Boranların en küçüğü Murat ise Hayal Köroğlu yani Zeynep ile tanışacağı bu bölümde İstanbullu Gelin Zeynep kıyafetleri de moda tutkunu genç kızlar tarafından çok beğenileceğe benziyor.

Esma Sultan Süreyya ve Faruk’un arasını bozmak için elinden geleni yapsa bile İpek içi hayal ettiği müjdeli habere bakalım sevinecek mi? Konakta Bayram hayasında kutlanan Süreyya’nın hamileliği bakalım kimi sevindirecek kimleri üzecek merakla izleyip göreceğiz.

İstanbullu Gelin kıyafetleri arasında beylerin beğenisini alan Faruk, Fikret ve Murat kıyafetleri de ilgi ile beklenirken. İstanbullu gelin sporları kim? 6.Bölüm markaları nelerdir? sizler için araştırıyoruz.

İstanbullu Gelin Nevresim Takımı
İstanbullu Gelin Nevresim Takımı Karaca Home

İstanbullu Gelin 6.Bölüm Süreyya Pudra Etek Markası: Ekol

İstanbullu Gelin süreyya 6.Bölüm Siyah Triko:Batik

İstanbullu Gelin 6.Bölüm Kıyafetleri Albümü

İstanbullu Gelin Tüm Bölüm Kıyafetleri
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir