İstanbullu Gelin 60.Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 60.Bölüm yeni fragmanı sonunda yayınlandı! Dizimiz 2 Kasım Cuma günü Star TV ekranlarında seyircisi ile buluşacak. Geçtiğimiz haftalardaki bölümlerde olduğu gibi bu hafta da yayınlanacak olan 60. yeni bölümü ile İstanbullu Gelin dizisi çok ilgi görecek. Sizler de dizi kıyafetleri ile ilgili tüm merak edilenlere buradan ulaşabileceksiniz. Şimdi İstanbullu Gelin 60.Bölüm’ünde yer alan noktalara göz atalım.

İstanbullu gelin kıyafet sponsorları
İstanbullu gelin kıyafet sponsorları için TIKLAYINIZ.

İstanbullu Gelin 60.Bölüm’ünde Neler Olacak?

Dizimizin geçtiğimiz haftalardaki bölümünde Ülfet, aileyi tamamen yıkmak niyetinde olduğu açıkça belli etti. Esma Sultan ve Garip yaşadıkları hüzünlü yolculukta yine birbirlerine destek oluyor. Faruk’a olan siniriyle soluğu Garip’in yanında alan Esma, bu bölümde artık tüm isteklerini yerine getirmek niyetinde. Garip’e çok güvenen Esma, bir darbe daha yemekten korkar. Bu sebeple çok fazla düşünüp doğru karar vermeye çalışır. Yeni bölümünde oluşan gelişmelerden biri de Boranların artık kötü günlerinin aydınlığa kavuşacağının yakın olmasıdır. Her darbeye karşı yine de devrilmeyen özel güçlere sahipler 🙂

İstanbullu Gelin Süreyya palto
İstanbullu Gelin Süreyya palto için Tıklayınız ve elbise için Tıklayınız.

Esma ile Garip’in sevgisinin büyük olması Ülfet’i deliye çevirmiştir. Onların bir arada olma fikri bile çıldırtırken, şimdi onlar evlenecekler. Üstelik büyük adım atan Esma, çocuklarına evlilik teklifi aldığını anlatır. Ailesi bu haberi duyunca çok şaşırmış ve fazla tepki vermiştir. Esma, çok zor günler atlattıklarını yine de her şeye rağmen bir arada olmanın güçlü yanlarını anlatır. Diğer yandan Dilara’nın bebeğini aldırdı yalanını Adem öğrenir. Ve bebeğine sahip çıkmak ister. O kadar mutlu olur ki, gözleri başka bir şey görmez.
Esma, çocukları ile olan gerilimli günleri geride bırakıyor ve yapılan tüm jestlere olan inadını bırakarak sonunda barışıyor. Boranlar şimdi daha da güçlü, onlara kimse zarar vermeye cesaret edemez.

İstanbullu Gelin Süreyya gömlek
İstanbullu Gelin Süreyya gömlek için Tıklayınız.

İstanbullu Gelin 59.Bölüm Kıyafetlerini Görmek için TIKLAYINIZ.

İstanbullu Gelin 60.Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin kıyafetleri ve sponsorlarını dizi günü öncesi ve sonrasında sürekli güncelleyerek paylaşımda bulunacağız. Merak edilen tüm ürün ve elbiseler için bizi takip etmeye devam ediniz. Dizimizin yayınlanan kıyafetlerini sizlere özel araştırmalar yaparak, birebir ürünü bulmaya çalışıyoruz. Siz değerli dizi sevenler ile anında paylaşıyoruz. Sizin de merak ettiğiniz kıyafetler olabilir, lütfen tüm sorularınız için yorum yazınız. Dizinin yayınlandığı gün itibari ile kıyafetleri inceleyebilirsiniz.

İstanbullu Gelin İpek elbise
İstanbullu Gelin İpek elbise için Tıklayınız.

 

Süreyya Hırka
Süreyya Hırka için Tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir