İstanbullu Gelin 61.Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 61.Bölüm yeni fragmanı sonunda bugün sizlerle buluştu! İstanbullu Gelin yeni bölümü 9 Kasım Cuma günü Star TV ekranlarında seyircisi ile birlikte olacak. Dizimiz her geçtiğimiz hafta daha da üzerine koyarak ilgi çekiyor, şimdi daha da merak uyandırmakta. Sizler için hazırlanan özel yazımızda İstanbullu Gelin ile ilgili sorularınız burada yanıt bulacak. Şimdi İstanbullu Gelin 61.Bölüm’ünde bizleri bekleyen sürprizleri görelim.

İstanbullu Gelin Sanem Bluz
İstanbullu Gelin Sanem Bluz için TIKLAYINIZ.

 

İstanbullu Gelin Sanem etek
İstanbullu Gelin Sanem etek için Tıklayınız.

İstanbullu Gelin 61.Bölüm’ünde Neler Olacak?

Geçtiğimiz hafta Esma Sultan’ın gelin alışverişinde oldukça renkli sahnelere şahit olduk. Esma, ne kadar istemiyormuş gibi olsa da aslında o da çok fazla heyecanlı idi. Kapalı Çarşıyı alt üst eden kızlar Esma için her şeyi inceleyerek en güzelini almak niyetindeydi. Çok güzel heyecanlar yaşayan çiftimiz, nasıl davranacaklarını şaşırmış durumdalar. İkisi de Sonunda nikah masasına oturacakları için çok mutluydu. Çocukları ile başta büyük çatışma yaşayan Esma Sultan, şimdi onların da mutlu olduğunu görünce kendisi daha da mest oluyordu. Her acıya rağmen tüm yaşananlar unutuluyor. Ama Esma, yine de Garip’e göz dağı vererek çocuklarının yeri her zaman onun için çok ayrı olduğunu belirtiyor. Çok mutlu olmayı uman çift şimdi doyasıya aşklarını kimseyi düşünmeden yaşamak istiyorlar.

İstanbullu Gelin 60.Bölüm dizi kıyafetleri için Tıklayınız.

İstanbullu Gelin Süreyya Kazak
İstanbullu Gelin Süreyya Kazak için Tıklayınız.

 

İstanbullu Gelin Süreyya elbise
İstanbullu Gelin Süreyya elbise için Tıklayınız.

 

İstanbullu Gelin Dilara elbise
İstanbullu Gelin Dilara elbise Rue,incelemek için Tıklayınız.

 

İstanbullu Gelin kıyafetleri
İstanbullu Gelin kıyafetleri

Yeni bölümde ise, Garip nişanlısının ailesini evinde harika bir şekilde ağırlayacağı bir davet vermek ister. Tabi evlilik fikrine zor alışan Faruk, bu daveti pek hoş karşılamaz. Ama Süreyya onu ikna etmesini çok iyi biliyor. Ne kadar istemese de bu davete katılır. Diğer yandan, Adem Dilara’ya karşı açtığı boşanma davasını geri çeker ve bunu da Dilara öğrenir. Bu haberden sonra Dilara eve geri döner ve Adem’i bebek odasını hazırlarken görür. Bu buluşma pek de iyi geçmez. Çünkü Adem, Dilara’ya içinde ne varsa savurmaya başlar. Evde olaylar iyice karışır. Ama herkes yine de Garip’in hazırladığı şık davete zor şartlarda olsalar da katılırlar.

İstanbullu Gelin 61.Bölüm Kıyafetleri

Dizimizin en güzel yönlerinden biri de tabi ki İstanbullu Gelin kıyafetleri. En moda kıyafetlerle sizlere özel araştırmalar yaparak birebir eşleştirme yapıyoruz. Siz de aradığınız kıyafete çok rahat bir şekilde ulaşabileceksiniz. Şimdi dizinin yayınlandığı güne kadar hoşça kalın…

İstanbullu Gelin Süreyya Kaban
İstanbullu Gelin Süreyya Kaban için TIKLAYINIZ. Elbise için TIKLAYINIZ.

 

 

İstanbullu gelin Süreyya Hırka markası
İstanbullu gelin Süreyya Hırka markası için TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir