İstanbullu Gelin 64. Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 64. Bölüm yeni fragmanı ile şimdi sizlerle buluşuyor. İstanbullu Gelin yeni bölümü 30 Kasım
Cuma günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında sizleri bekliyor olacak. Artık dizideki karakterler, mutlu günlerin tadını çıkartıyor. Sizler için hazırlanan bu haftaki sayfamızda İstanbullu Gelin 64. yeni bölümü ile ilgili tüm sorularınıza yanıt olmaya çalışacağız. Şimdi İstanbullu Gelin 64.Bölüm’ünde sizleri bekleyen gelişmelere bir göz atalım.

İstanbullu Gelin 64. Bölüm’ünde Neler Oluyor?

Geçtiğimiz haftada İstanbullu Gelin 63. bölümü sizlerle buluşmuştu. Bütün bölümleri büyük ilgi ile takip edilen dizide, bu hafta da entrikalara doyamayacaksınız. Yeni bölümün en güzel sahnelerine şahit olurken, Boranlar’ın evlerine dönmeleri onları çok ama çok mutlu etmişti. Bu özel günü taçlandırmak zorundalar ve ihtişamlı bir yemek hazırlığı yaparlar. Uzun bir aradan sonra büyük bir oh çektiler.

İstanbullu Gelin Süreyya elbise
İstanbullu Gelin Süreyya elbise için Tıklayınız.

Ufak Tefek Cinayetler Tüm Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Faruk, borçlarını ödemek için Adem’e şirketten hisse vermeyi teklif eder. Altta kalma hissi onu çok rahatsız etmektedir. Ama kapatması gereken borçları olduğu için bunu yapmaya mecburdur. Bu teklif karşısında Adem, şoka girer. Esma Sultan, Adem’in şirkette yer alacağını öğrenince, Garip’in de şirkette yer almasını ister. Çocuklarının bu düşünce karşısında normal tepki vermesi beklenemezdi.

İstanbullu Gelin 64. Bölüm yeni fragmanında gördüğünüz gibi Fikret bıçaklanır ve Adem onu kurtarmak için araya giriyor! Bakalım yeni bölümün devamında neler olacak, hepsinin cevabını Cuma günü göreceğiz…

İstanbullu Gelin Sanem elbise
İstanbullu Gelin Sanem elbise için Tıklayınız.

İstanbullu Gelin 64. Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin Dizi kıyafetinde yer alan kıyafetleri, bizler de sizler için takip ediyoruz. Dizide var olan kıyafeti
birebir bulmak için belli zaman geçiriyoruz. Sizlere özel kıyafetleri hazırlarken birebir ürüne ulaşmanızı sağlıyoruz.  Siz de hangi kıyafeti öğrenmek istiyorsanız ya da fiyatını bulmak istiyorsanız sitemizde yayınlanan giysileri takip etmelisiniz. Kıyafetlerin hepsi sizlere özel hazırlandığı gibi kolay ulaşmanızı da sağlıyoruz. Süreyya’nın giydiği tüm elbiseleri, ceketleri ve pantolonları daha fazlası için buradan kolayca ulaşacaksınız. Şimdi İstanbullu Gelin’in 64. yeni bölümü yayınlanana kadar görüşmek üzere, keyifli seyirler dileriz…

İstanbullu Gelin Süreyya sweatshirt
İstanbullu Gelin Süreyya sweatshirt için Tıklayınız.

 

İstanbullu Gelin Süreyya hırka
İstanbullu Gelin Süreyya hırka için Tıklayınız.

 

İstanbullu Gelin Süreyya Kazak
İstanbullu Gelin Süreyya Kazak için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir