İstanbullu Gelin 68. Bölüm Kıyafetleri

Büyük meraklarla beklediğimiz İstanbullu Gelin 68. Bölüm yeni fragmanı sonunda bugün sizlerle beraber. İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümü 28 Aralık Cuma günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında sizlerle buluşmak için sabırsızlanıyor. Dizide 68. yeni bölümü ile mutlu haberleri çok fazla görme fırsatımız olacak. Sizler için hazırlanan bu haftaki özel yazımızda İstanbullu Gelin dizisi ile ilgili tüm sorularınıza cevap olacak. Şimdi İstanbullu Gelin 68. Bölüm’ünde bizleri hangi olaylar bekliyor olacak hepsini görme zamanı geldi.

İstanbullu Gelin 68. Bölüm’de Neler Olacak?

Dizimizin her bölümünde artık fazlasıyla eğleniyoruz. Çünkü Esma vazgeçtiğini sandığımız aşkına tüm olanlara karşılık kavuşuyor. Şimdi bu haftanın olaylı konularını inceleyelim. En büyük gelişme tabi ki de Esma Sultan ve Garip’in nikah törenleriydi. Çok ihtişamlı bir geceye hazırlanan çiftimizin heyecanını görmek gerçekten büyük keyif veriyor.

İstanbullu Gelin Süreyya kazak
İstanbullu Gelin Süreyya kazak için Tıklayınız ve etek için Tıklayınız.

 

İstanbullu Gelin Süreyya kaban
İstanbullu Gelin Süreyya kaban için Tıklayınız.

 

Süreyya Palto
Süreyya Palto için Tıklayınız.

 

İstanbullu Gelin Süreyya pembe etek
İstanbullu Gelin Süreyya pembe etek için Tıklayınız.

 

İstanbullu Gelin Süreyya kazak
İstanbullu Gelin Süreyya kazak için Tıklayınız.

Yasak Elma Dizisi Tüm Kıyafetlerini İncelemek İçin Tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta da İstanbullu Gelin dizisinde güzel bir kına gecesine şahit olmuştuk. Kızların giydiği bindallılar oldukça konuşulmuştu. Ancak o kadar güzel eğleniyorlardı ki başlarına gelen hırsızlık olayının bile farkında değillerdi. Kapıda onları korumak için bekleyen adamı bile çayla kandırarak ilaç koyup bayılmışlardı. Ama hırsızlar iş başındayken kızlar durumu fark eder. Bu durumu durdurmanın pek yolu yoktu. Çünkü kızlar çok savunmasız ve yalnızdı. Onları evin hamamına kilitleyen hırsızlar bu arada kına gecesi ekibi olarak kılık değiştirmişlerdi. Erkekler ise aldıkları haber karşısında gerçekten büyük bir şok yaşar ve hemen eve koşar. Kızlara hesap sorarlar ancak hırsızlar kaçtığı gibi kısa bir süre sonra yakalanmışlardı.

Kızlar evde kına gecesini yaparken bu arada erkekler evde çocuklarına bakabilmek için bir sitesinden bakıcı bulmuşlardı. Ama bu bakıcı hem yabancı hem de güzel bir bayandı. Bu durum kızları daha da kızdırmıştı. Ve olayı kendi lehlerine çevirmeyi başarmışlardı. Daha fazla ayrıntı ve özel görüntülerle Cuma günü buluşalım.

İstanbullu Gelin 68. Bölüm Dizi Kıyafetleri

İstanbullu Gelin kıyafetleri ile siz de yeni modayı takip edebileceksiniz. Dizide yer alan her kıyafet için birebir ürünü bularak sizlere kolaylık sağlıyoruz. Şimdi kıyafetleri paylaşma zamanı geldi.

Aslı Enver elbise
Aslı Enver elbise için Tıklayınız.

 

İstanbul'lu Gelin Süreyya çizme
İstanbul’lu Gelin Süreyya çizme için TIKLAYINIZ.

 

İstanbullu Gelin Süreyya Hırka
İstanbullu Gelin Süreyya Hırka için Tıklayınız.

 

Süreyya Kazak
Süreyya Kazak için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir