İstanbullu Gelin 69.Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 69.Bölüm Fragmanı

Star TV’nin en çok izlenen dizilerinden olan İstanbullu Gelin dizilere verilen üç haftalık süreden sonra yayınlanmaya devam edecektir. Son bölümde gelin hamamın yaşandığı sahnelere damga vurmuş ve yaşanan olaylar da komik sahneler yaşanmıştır. İstanbullu Gelin 69.Bölüm fragmanları da yayınlandı. 25 Ocak Cuma akşamı yayınlanacak olan dizide, Faruk le konuşan Süreyya, annesinin hastalığını artık kabul etmesinde yardımcı oluyor.Adem ve Güneş ile ilgili olan Süreyya’nın yalanını Dilara yakalıyor. Süreyya’ya karşı çok ağır laflar söylüyor. Dilara’ya Güneş ile olan birlikteliğinden dolayı boşanmaya sıcak baktığını söylüyor. Bunun karşısında Süreyya gözyaşları döküyor. Dilara hastane kaldırılır. İpek kıskançlığı Fikret’te tavan yapıyor. İstanbullu Gelin Kıyafetleri ve daha fazlası arıca yer alacaktır.

İstanbullu Gelin 68.Bölümde Neler Yaşandı?

Garip ve Esma’nın evliliği evden Boran erkeklerini ayrılmaya yöneltmiştir. Faruk’un konakta kalması için Süreyya onu ikna etmeye çalışıyor. Esma’nın da çok üzgün olduğunun farkındadır. Esma Sultan ile konuşan Süreyya, Garip’in en mağdur olan kişi olduğunu ve çocuklar için Garip’in ikna edecek kişi olduğunu söylüyor. Konakta olan kadınlar bu arada gelin hamamı yapmak istiyorlar.

Dilara ve Güneş yan yana gelir. Havadan sudan konuşmaya başlarlar fakat ikisi de karşılaşmaktan fazlasıyla rahatsız olur. Cinsiyet sorusuna Dilara’nın cevabı babası yok diye kendini göstermedi diyerek ona cevap verir. Adem’in kendisinden daha da heyecanlı olduğunu söyler. Zor zamanlardan geçtiğini söyleyen Dilara ilişkinin bebeği için de iyi olacağını söylüyor. Adem’in yanına Fikret gidiyor. Kendisinden kurtulma fırsatının olduğunu söyleyen Fikret bunu tercih ettiğini söylüyor. Havadan sudan konuştukları sırada, Adem’e Esma ve Garip’in evlilik davetiyesini veriyor. Alaylı şekilde davet alan Adem sevinse de bu daveti reddediyor.

Yasak Elma Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Adem ile Güneş’in yakınlaşmasını Senem anlatıyor. Güneş ile konuştuğunu da iletiyor. Dilara’ya karşı Süreyya tüm gerçekleri anlatmak ister. Güneş’in kimliğine saklayarak Adem’den Dilara’yı uzaklaştırmasını önerir. Dilara’ya artık Adem’den yar olmayacağını anlatır. Ve beklenen gelin hamamı vakti geliyor. Senem’e zenne hakkında Esma şaka yapmayı ihmal etmez. Hamamda eğlence tavan yapmıştır. Her trajedinin arkasından Senem’e göre komedi var. Senem hamamın keseci kadını geldiğinde zor zamanlar yaşıyor.

İstanbullu Gelin Aslı Enver Kaban
İstanbullu Gelin Aslı Enver Kaban markası için Tıklayınız.

İstanbullu Gelin 69.Bölüm Sponsorları

İstanbullu Gelin Dizisinden yer alacak olan Dizi Kıyafetleri ve yer alan markaları sizlere yazımızda yayınlamaya devam edeceğiz. İstanbullu Gelin Süreyya kıyafetleri ve dizide yer alan oyuncu kadrosunun giyim markalarını sizlere paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam ediniz.

İstanbullu Gelin Süreyya Palto
İstanbullu Gelin Süreyya Palto markası için Tıklayınız.

 

İstanbullu Gelin Süreyya kazak
İstanbullu Gelin Süreyya kazak markası için Tıklayınız.

 

İstanbullu Gelin Aslı Enver Siyah Elbise
İstanbullu Gelin Aslı Enver Siyah Elbise markası için Tıklayınız.

 

İstanbullu Süreyya kazak
İstanbullu Süreyya kazak markası için Tıklayınız.                  Etek için Tıklayınız.

 

İstanbullu Gelin Aslı Enver Etek
İstanbullu Gelin Aslı Enver Etek markası için Tıklayınız.

 

5 thoughts on “İstanbullu Gelin 69.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir