İstanbullu Gelin 7.Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 7.Bölüm Kıyafetleri 14 Mart Cuma akşamı yine çok konuşulacak.  İstanbullu Gelin Süreyya 7.Bölümde giydiği yeşil trençkot çok beğenildi  ve araştırılmaya başlandı. Süreyya giydiği siyah pantolon ve botları ile şıklığını tamamlarken. Süreyya sırt dekolteli kırmızı kazak içinde çok sexy görünüyor. Süreyya ekru bluz ve ekru hırka içinde baharın modasını yansıtırken takıları ile de çok zarif görünüyor.

İstanbullu Gelin 7.Bölüm Süreyya Yeşil Trençkot
İstanbullu Gelin 7.Bölüm Süreyya Yeşil Trençkot

İstanbullu Gelin 7.Bölüm konusu ise Süreyya ve Esma Sultan arasındaki soğuk savaşta Süreyya’nın Boran bayrağını senden sonra ben taşıyacağım demesi üzerine Esma Sultan taht kavgasını hazım edemez ve baygınlık numarası ile Süreyya’ya ders vermek istiyor. Bakılım yüzyıllardır devam eden Gelin-Kaynana mücedelesini İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya mı? yoksa Esma Sultan mı? kazanacak ilerleyen bölümlerde göreceğiz.

Süreyya Kırmızı Sırt Dekolteli Kazak
Süreyya Kırmızı Sırt Dekolteli Kazak Markası

2017 erkek modasını yansıtan Faruk kıyafetleri İlkbahar Yaz modasının son trendlerini yansıtan İstanbullu Gelin Faruk kıyafetleri arasında Faruk lacivert takım elbise ve lacivert kaban, siyah triko kazak hangi marka? İstanbullu Gelin sponsorları kim? araştırıyoruz.

 

İstanbullu elin 7.Bölüm Faruk Ceket
İstanbullu elin 7.Bölüm Faruk Ceket Network

 

Faruk Takım Elbise
Faruk Takım Elbise Markası: AltınYıldız

İstanbullu Gelin 7.Bölüm Fragmanı

 

 

İstanbullu Gelin 7.Bölüm Kıyafetleri Galeri

İstanbullu Gelin tüm bölümlerin kıyafetleri için tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir