İstanbullu Gelin 70.Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 70.Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin Dizisi 70.Bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin bölüm sayıları git gide ilerlemeye devam ederken dizi aynı şekilde izlenmeye devam etmektedir. Star TV’nin sevilen dizilerden İstanbullu Gelinde bu hafta, İpek’den büyük terk ediş yaşanıyor. Ayrılıkların getirdiği yeni bölümde en çok konuşulan olay İpek’in Fikret’i terk edişidir. Fikret Okan’a yumruk atıyor. Fragmanda Süreyya’nın barışma konusunda verdiği umutların yer aldığı bölümde bizi neler beklediğini hep beraber göreceğiz. Dizi Kıyafetleri dizi öncesi ve sonrasında güncellenmeye devam edecektir.

Süreyya siyah etek
Süreyya siyah etek için Tıklayınız.

 

İstanbullu Gelin Dilara Mont
İstanbullu Gelin Dilara Mont markası için Tıklayınız

 

İstanbullu Gelin Özcan Deniz Mont
İstanbullu Gelin Özcan Deniz Mont markası için Tıklayınız

 

İstanbullu Gelin Dilara Elbise
İstanbullu Gelin Dilara Bustiyer markası: melikekarahasanofficial

 

İstanbul'lu Gelin Süreyya çizme
İstanbul’lu Gelin Süreyya çizme için TIKLAYINIZ.

 

İstanbullu Gelin 69.Bölümde Neler Oldu?

İpek’e olan ilgisini Okan açık açık göstermeye başlıyor. Aynı zamanda ona ofise bir oda ayarlıyor. Bu fikre karşı çıkan Fikret, onun home ofise olarak çalışmanın daha uygun olduğunu söylüyor. İpek ise ona karşıdır. Okan’ın gittiğinde kızgınlığı ve gerginliğini daha çok ortaya koyuyor. İpek onun kendisinin işe yarar gözükmesinden rahatsız olduğunu söylüyor. Alınganlık yapan Fikret üste çıkmaya çalışmaktadır. Fikret annesi ve çocuklar evde hasta durumda iken onun oda derdinde olduğunu söyler.

Halka Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Faruk ve Süreyya baş başa bir günde zaman geçirmek istiyorlar. Süreyya’yı eskiden çok uğradığı bir yere ilk defa götürüyor. Faruk babasının ölümünden sonra nefes almak için sürekliliği uğradığı yerdir. Sıkıntılı olan Faruk Süreyya’yı da alarak ilk defa onunla buraya geliyor. Dilara doktor kontrolüne gitmiştir. Gelmeyeceğini düşüğü Adem’de geliyor. Adem bebeğini görerek çok mutlu oluyor. Dilara bundan hiç memnun gözükmüyor. Çıkıştı konuşma fırsatı bularak, avukatının haber verip vermediğini Adem soruyor. Çekişmeli boşanma yerine zorluk çıkarmadan işin biteceğini anlatıyor.

İstanbullu Gelin Süreyya palto
İstanbullu Gelin Süreyya palto için Tıklayınız Elbise için Tıklayınız

Doktorun yanına dönmek istediğini Dilara söylediği sırada Adem’in telefonu çalıyor. Adem’i arayan Güneş, onunla buluşmak istiyor. Güneş yakında olduğundan Adem’in olduğu hastanenin önüne gelir. Adem’i takip eden Dilara’da konuşmaya kulak verir. Güneş hastaneye araba ile gelerek Adem’i karşılar. Dilara ise onları şaşkınlık içinde izler. Fikret ve Faruk Esma’nın hastalığını öğrenerek kabullenmede zorlanmaktadır. Onlara Süreyya ve İpek’de destek olur. Faruk bu durumda annesini yalnız bırakmayacağını söyler. Evlilik durumunu Faruk ve Fikret’de kabullenmiş değildir.

İstanbullu Gelin 70.Bölüm Sponsorları

İstanbullu Gelin Dizi Kıyafetleri sitemizde yayınlanmaya devam edeceğiz. Süreyya’nın kıyafetleri dikkat çekmeye devam etmektedir. Kim nereden giymiş ne giymiş?

İstanbullu Gelin Süreyya kaban
İstanbullu Gelin Aslı Enver kaban için Tıklayınız

 

İstanbullu Gelin Süreyya Palto
İstanbullu Gelin Süreyya Palto markası için Tıklayınız.

 

İstanbullu Gelin Süreyya kazak
İstanbullu Gelin Süreyya kazak markası için Tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir