İstanbullu Gelin 71. Bölüm Kıyafetleri

Merhaba, sevgili dizi sevenler. İstanbullu Gelin Dizisi bu haftaki yeni bölümü ile sizleri şaşırtmaya devam edecek. İstanbullu Gelin Dizisi Cuma günleri saat 20.00’de sizler ile Star TV ekranlarında sizleri bekliyor. Baş rollerinde Aslı Enver, Özcan Deniz, Salih Bademci ve İpek Bilgin’in oynadığı başarılı oyuncular dizide hakkını vererek yer almıştır. Dizi içerisindeki tüm gelişmeleri sizlerle buradan paylaşıyor olacağız. Bu hafta şok bir gelişme ile İstanbullu Gelin sizleri yine ekrana kilitleyecek. Star TV ekranlarından sizlerle buluşan İstanbullu Gelin dizisi, her hafta yayınlanan bölümleri ile şaşırtmayı başarmıştı. Peki, İstanbullu Gelin’in 71. yeni bölümünde hangi gelişmeler olacak?

Süreyya renkli etek
Süreyya renkli etek için Tıklayınız.

 

Süreyya beyaz kazak
Süreyya beyaz kazak için Tıklayınız.

 

Süreyya siyah etek
Süreyya siyah etek için Tıklayınız.

İstanbullu Gelin 71. Bölüm’ünde Neler Oluyor?

Geçtiğimiz hafta da İpek, büyük bir kavganın ardından eve gelip eşyalarını toparlamıştı. Evdeki herkes bu şekilde onu görünce şok olmuştu. Ancak İpek çok kararlı görünüyordu. Dilara ve Adem ise boşanma davası ile tamamen hayatlarını ayırmışlardı. Ve Adem Güneş’e daha da yakınlaşmıştı.

Çarpışma Dizi Kıyafetlerinin Tümünü İncelemek İçin Tıklayınız.

İstanbullu Gelin Süreyya kazak
İstanbullu Gelin Süreyya kazak için Tıklayınız ve etek için Tıklayınız.

Gündemi meşgul eden Esma’nın hastalığı ve İpek’in evi terk etmesinden sonra konakta yeni bir dönemin başladığını söyleyebiliriz. Fikret, Adem’le iş konusunda aldıkları karar nedeniyle kendisini daha da güçlü hissetmektedir ve asla pes etmeyecekti. Diğer yandan bir süredir devam eden Adem ile Güneş’in birliktelikleri günden güne ciddileşme yolunda adımlar attığını gören Dilara, kendisini gittikçe yalnızlaşmaktadır. Süreyya’nın konaktaki var olan belli hakimiyeti sayesinde olayların her zaman olumlu sonuçlanmasını sağlıyordu. Esma Sultan’ın hemen alınması ise konağın içerisinde var olan soğuk havayı fırtınalı hale getirmesine neden olur. Faruk ise farkında olmadığı Fikret ve Adem ortaklığı sebebi ile tekrar yakınlaşıp iş yapacağını öğrenince daha mantıklı adımlar atabilmek için farklı bir rota oluşturmaktadır.

İstanbullu Gelin Aslı Enver Siyah Elbise
İstanbullu Gelin Aslı Enver Siyah Elbise markası için Tıklayınız.

İstanbullu Gelin 71.Bölüm Sponsorları

İstanbullu Gelin Dizi Kıyafetleri sitemizde yayınlanmaya devam edeceğiz. Süreyya’nın kıyafetleri dikkat çekmeye devam etmektedir. İstanbullu Gelin dizisi içindeki tüm kıyafetleri sizlerle paylaşmak için buradayız. Kim nereden giymiş ne giymiş ve ne kadara giyinmiş hepsini göreceksiniz.

İstanbullu Gelin Dilara Mont
İstanbullu Gelin Dilara Mont markası için Tıklayınız

 

İstanbul'lu Gelin Süreyya çizme
İstanbul’lu Gelin Süreyya çizme için TIKLAYINIZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir