İstanbullu Gelin 72.Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 72.Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin 72.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda iki kardeşi beraber kazanmak istediğini Faruk söyleyerek, Adem’e de zeytin dalı uzatır. Adem ve Dilara oğullarını kucaklar. Evde büyük sürpriz ile karşılan Dilara yeni bölüm ile birlikte neler olacağını göreceğiz. İstanbullu Gelin Kıyafetleri ve daha fazlası için takip etmeye devam ediniz.

İstanbullu Gelin 71.Bölümde Neler Oldu?

Konakta işleri yoluna koymak için Süreyya uğraş vermektedir. Süreyya Sultan diyen Faruk ona takılmaktadır. Fikret hiç görülmediği neşelidir. Fikret’in ortadan kaybolmasına Faruk kızıyor. Yeniliklerden bahseden Fikret fakat Faruk’a sorduğu halde söylememeye devam ediyor. Bu durum Faruk’u işkillendirir.

Süreyya etek
Süreyya etek için Tıklayınız.

 

Süreyya elbise
Süreyya elbise için Tıklayınız.

 

Esma Sultan kırmızı kaban
Esma Sultan kırmızı kaban için Tıklayınız.

Okan ile İpek konuşuyorlar. İpek’i düşürmüş olduğu durumdan dolayı Okan ona üzgün olduğunu söylüyor. Konuşmuş oldukları konu hakkında bile rahatsız olduğunu İpek söylüyor. Fikret adına da ondan özür diliyor. Fikret ile arasının açılmasını Okan istemiyor. Geri adım atmayacağını söyleyen İpek, kendisini ispat etmek için bu işin isabet olduğunu belirtiyor. Bu durum içinde Okan’a beraber çalışıp çalışmama durumunu sorar. Çalışmaya devam etmek istediğini söyleyen Okan bu şirketle olmaz diyerek cevap veriyor. Boşanmaya karar vermiş olduğunu İpek söyler. İlk kez düşüncesini Okan’a açıklar. Bundan dolayı bir ev bulmak istediğini İpek Okan’a söyler. İpek’e avans teklifi eden Okan, yanlış anlamamasını da dile getiriyor. İpek ise bu teklif karşısında parasının olduğunu söyleyerek güven verdiğini söyler.

Süreyya beyaz kazak
Süreyya beyaz kazak markası için Tıklayınız

 

Süreyya renkli etek
Süreyya renkli etek markası için Tıklayınız

 

Süreyya elbise
Süreyya elbise Zara.

Güneş ve Adem zaman geçtikçe yakınlaşmaya başlıyor. Dilara onları sokakta öpüşürken tesadüf üzeri görüyor. Güneş, Adem’in saçlarını düzelttiği sırada da Dilara onların aşk dolu zamanlarını izlemeye devam ediyor. Adem’den ayrılan Güneş mağazaya girer. Güneş’in yüzü Dilara’nın da olmuş olduğu mağazada konu olur. Özel birinden hediye aldığını söylen Güneş, o sırada Dilara’nın dışarı çıktığını görür. Güneş hemen onun arkasından giderek konuşmak ister. Ona aptal yerine koymak istemediğini Dilara’ya söylüyor. Adem’in evli olduğunu sonradan öğrendiğini ama ilişkisinde yine de değişen bir şey olmayacağını söyler. Dilara bu cevap karşısında onu tersliyor.

İstanbullu Gelin İpek kaban
İstanbullu Gelin İpek kabanı için Tıklayınız.

Fikret her şeyin çok iyi ve harika olacağına inanarak yeni bir sayfa açıyor. Adem’in yanında giden Fikret kendisine ait hisseleri satmaya karar verdiğini söyler. Adem ile Fikret buluşur eve ne karar verdiğini sorduğunda evet cevabını verir. Konaktaki yönetimi Süreyya devralıyor. Bu durumdan Gülistan çok rahatsız olur. Rus yardımcıdan hiç hoşlanmaz.

İstanbullu Gelin Dilara Mont
İstanbullu Gelin Dilara Mont markası için Tıklayınız

İstanbullu Gelin 72.Bölüm Kıyafet Markaları

İstanbullu Gelin dizisinde oyuncuların giymiş oldukları merak ettiğiniz Dizi Kıyafetleri markalarını sizlere yazımızda sunmaya devam edeceğiz. Süreyya kıyafetleri en çok dikkat çeken oyunculardan gözükmektedir.

İstanbullu Gelin Özcan Deniz Mont
İstanbullu Gelin Özcan Deniz Mont markası için Tıklayınız

 

İstanbullu Gelin Aslı Enver Siyah Elbise
İstanbullu Gelin Aslı Enver Siyah Elbise markası için Tıklayınız.

 

İstanbullu Gelin Dilara Elbise
İstanbullu Gelin Dilara Bustiyer markası: melikekarahasanofficial

1 thought on “İstanbullu Gelin 72.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir