İstanbullu Gelin 74.Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 74.Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin 74.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Dizi tüm heyecanı ile devam ederken konaklarda işler iyice karışıyor. Dizinin Mayıs tarihinde final yapacağı da belli oldu. İstnabullu Gelin Kıyafetleri ve fazlası için sitemizi takip etmeye devam ediniz.

İstanbullu Gelin 73.Bölüm Kıyafetleri

Son Bölümde Neler Yaşandı

İpek’e karşı Fikret’in atmış olduğu adım ve yeni bilgi ile tekrar çıkmaza giriyor. Fikret, Okan’la İpek’in ev bakmasından dolayı deliye döner. İpek ve Fikret’in boşanma davaları ertelenerek ileri bir tarihte yapılacaktır. İpek mahkeme çıkışında Fikret’e haftalardır neden peşinden koşuyorsun diye bağırarak çıkışır. Tüm kızgınlığına rağmen Fikret yine de İpek için üzgündür. Kendini Süreyya ile konuşarak rahatlatır. Fikret ve Okan’ın boşanmak istemelerini Süreyya’da öğreniyor. Neden boşanmak istediklerine kadar da bilmektedir. Elinden geldiğince Süreyya bu boşanma konusunda iyi niyetli davranmaya çalışmaktadır. Onların aile yuvalarının dağılmasını istemez. Süreyya’ya Fikret biz sizin kadar güçlü değiliz diyor.

Erkenci Kuş Kıyafetleri için Tıklayınız

İpek ve Okan’ın birlikte ev bakmaya gitmesini Esma’nın öğrenmesi ile işler iyice karışmaya ve çıkmaza girmeye başlıyor. Durumu iyileştirmeye çalışan Süreyya Okan’ın yardım etmeye çalışıyor olabileceğini söyler. Süreyya, Okan’ın durumu iyileştirmeyi düşündüğünü, ama bu sözlerin karşısında Esma onu pişman ediyor. Esma, Süreyya evin hanımlığı evde iki akşam yemeği listesi vererek ortada dolanmakla olmaz diyor. Önce kendilerinin hangi değerlerini savunduğunu sorarak onu sen bir kavra diyor.

Süreyya etek
Süreyya etek markası için Tıklayınız

 

İstanbullu Gelin Özcan Deniz Mont
İstanbullu Gelin Özcan Deniz Mont markası için Tıklayınız

Süreyya, Sanem ve Dilara ile bir araya gelerek kız gecesi düzenlerler. Bu sayede Adem’de baş başa oğluyla kalmış oluyor. Adem, Güneş ile birlikte ilerlerken, Güneş’i oğlunu görmesi için oraya çağırıyor. Fotolarını seveceğine hatta buraya gelsene diyor. Bu teklifi Güneş reddederken bulunmuş oldukları evin Dilara’nın olduğunu söylüyor. Bu teklifi reddedemeyen Güneş geliyor. Dilara’nın bir anda eve dönmesi akşamı korkunç hale getiriyor. Güneşi gören Dilara çılgına döner. Hesap soran Adem bağırıp çağırmaktadır. Bu sözlere tanık olan Güneş acı çekiyor. Okan tüm yaşananlar sonunda adım atmaya sebep oluyor. İpek’i ve kendisini Okan artık kandırmayı istemez. Şaşkınlar bakışlar karşısında İpek Okan’a bağırmaktadır.

Süreyya elbise
Süreyya elbise markası için Tıklayınız

İstanbullu Gelin 74.Bölüm Kıyafet Markaları

İstanbullu Gelin dizisinde oyuncuların giymiş olduğu dizi kıyafetleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Özellikle güzel oyuncu Aslı Enver’in kıyafetleri oldukça dikkat çeken oyunculardan oluyor.

Süreyya beyaz kazak
Süreyya beyaz kazak için Tıkayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir