İstanbullu Gelin 75.Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 75.Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin 75.Bölüm son fragmanı merakla bekleyen seyircisi için yayınlandı. Okan’ın İpek’e açıldığını öğrenen Fikret çok şaşırtacak bir adım atıyor. Çok heyecanlı bir gelişme ile İpek evine geri dönüyordu. Büyük bir coşkuyla karşılayan Fikret’in mutluluğu yüzünden belli oluyordu. Ve ona yeniden evlenme teklifi ediyor… Herkesin içinde İpek’e söz vererek, ona her şeyin yeniden başlayacağını ve onu çok mutlu edeceğini söyledi.

İstanbullu Gelin 74.Bölümde Neler Oldu?

Fikret ve İpek konusunda Esma’nın kırmasını Süreyya kabullenmiyor. Okan ve İpek’i birde bunun üstüne konuşurken yakalıyor. Okan bu konuşmada İpek’e açılıyor. Süreyya’yı gören İpek onun peşinden gidiyor. Süreyya İpek’ten de bir fırça yiyor. Bu yanlış anlaşılmanın İpek eğer Fikret’e söylersen diyerek Süreyya’ya karşı tehdit ediyor. Gördükleri karşısında Süreyya yaşadığı şaşkınlığını üzerinden atamamışken görmüş olduklarını saklayıp saklamamak arasında kalıyor.

İstanbullu Gelin Süreyya Elbise markası
İstanbullu Gelin Süreyya Elbise markası incelemek için Tıklayınız

 

Kuzgun Dizisi Tüm Kıyafetleri İncelemek İçin Tıklayınız.

Süreyya ve Faruk evlilik yıl dönümü geliyor. Evlilik günlerini Süreyya unutur. Süreyya telefonda Faruk ile görüştüğü sırada onun kendisine sürpriz yapacağını düşündüğünden, kendisi de hediye almak için hayıflanıyor. Faruk’ta evlilik yıl dönümlerini son anda hatırlar. Süreyya ve Faruk birbirlerine karşı ihmal ettiklerini düşünüyorlar. Süreyya için geç kalan Faruk hemen hazırlıklara başlar. Kapıya gelen balonları gören Süreyya mutlu olmaktan havalara uçar. Süreyya’ya onunla evlenmiş olduğu güne Faruk şükredeceğini söylüyor. Faruk, evlilik hazırlıkları kapsamında kendi bir beklenmedik durumun içinde buluyor. Faruk’un asistanı ile çekilmiş fotoğrafını gören Süreyya yıkım yaşıyor.

Aslı Enver İstanbullu Gelinde giydiği Elbise markası
Aslı Enver İstanbullu Gelinde giydiği Elbise markası Filkk

 

Adem ise bir yandan Güneş ile olan ilişkisinde sorun yaşamamaya çalışırken bir yanda da Dilara’ya karşı olan öfkesini aşmaya çalışır. Adem’e Güneş’in söylediği ‘’senin hayatta en çok sevdiğin kişi belki seni hiç sevmeyecek, çünkü ben annesini çok üzen bir kadınım’’ dediği sözleri dinler. Okan’ın İpek’e açıldığını söyleyen Esma, bunu Süreyya’nın da bildiğinden söz ediyor. Garip çılgına dönmüş Esmaya engel olamaz. Esma Süreyya’nın kapısının önünde nasıl bunu saklarsın diyerek hesap sorduğu sırada tüm gerçekleri Fikret’te annesinden öğrenir.

 İstanbullu Gelin 75.Bölüm Kıyafet Sponsorları

İstanbullu Gelin dizi kıyafetlerini siz de kolayca takip edebileceksiniz. Sizlere özel olarak hazırlanan resimlerimizle ürünleri birebir bulma imkanı yaşayacaksınız. Şimdilik dizinin yayınlanacak yeni bölümünde görüşmek üzere…

Süreyya etek
Süreyya etek markası için Tıklayınız

 

İstanbullu Gelin Özcan Deniz Mont
İstanbullu Gelin Özcan Deniz Mont markası için Tıklayınız

 

Süreyya elbise
Süreyya elbise markası için Tıklayınız

 

Süreyya beyaz kazak
Süreyya beyaz kazak için Tıkayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir