istanbullu Gelin 76.Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 76.Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin 76.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Süreyya ve Faruk, yaşadıkları Özgür’ün meselesini birlikte sindirmeye çalışıyor. İkinci baharını yaşamaya başlayan çift kendilerini yeniden doğmuş gibi hissediyor. Dilara’yı ikna eden Adem’in çabası işe yaramış ve terapistten destek almayı kabul etmiş ve başlamıştır. Adem dengeyi kurmayı çalışırken, ailesi ile Güneş’i tanıştırmak için bir adım atıyor. Okan, Özgür’ün hastaneye kaldırıldığını öğrenmiş ve Boranlar da kendisi bir meselenin içinde buluyor. İstanbullu Gelin Kıyafet markaları ve İstanbullu Gelin sponsorları için yazımızı takip etmeye devam ediniz.

İstanbullu Gelin Aslı Enver Kazak
İstanbullu Gelin Aslı Enver Kazak incelemek için Tıklayınız

 

Süreyya deri ceket
Süreyya deri ceket için Tıklayınız.

İstanbullu Gelin Son Bölüm Kıyafetleri 75.Bölüm

İpek’e, Okan’ın açıldığını duyduğunda Fikret’in tüm boranlar tutuşur. Fikret ile Faruk bir araya gelerek konuşurlar ve konuşmalarında beklemediği kadar sakin cevaplar alıyor. Fikret Okan ile konuşarak Adem’e hisselerini satmasına sebep olur. Esma’nın gönlünü rahatlamak isteye Faruk yaşadığı tüm olayları eve gelip anlatır ama evde olan Süreyya’nın yüzüne bile hiç bakmaz. Faruk Süreyya ile odaya geçtiklerinde Az kalsın bir felakete çanak tutuyordun diyerek onu bozar. Süreyya gerçekleri kendisinden saklanmasını çok kızar ve bunu kabullenmez. Sürekli yalan söyleyen konumda olmasından dolayı Süreyya ona şikayet eder. Okan’a Fikret’in bir şey yapabilecek olmasından Faruk korktuğunu anlatıyor. Süreyya’yı kendisinden bundan sonra bir şey saklamaması konusunda uyarıyor.

Süreyya siyah elbise
Süreyya siyah elbise için Tıklayınız.

 

Süreyya kemer
Süreyya kemer için Tıklayınız.

 

Deri Ceket incelemek için Tıklayınız
Deri Ceket incelemek için Tıklayınız

Kızım Dizisi Kıyafet Markaları için Tıklayınız

Fikret hiç olmadığı kadar sağ duyarlı davranıyor. Fikret, Adem’e dertleştiği sırada ben kaybettim diyor. Olayları farklı yerlerden bakması için Adem onunla konuşuyor. İpek’in de haklı olduğunu Fikret söylüyor. Okan’ı dövmekten beter ettiğini söyleyen Adem fakat bu konuda Fikret en çok ağabeyine kızgın. Karısının da onun kadar kızgın olduğunu Adem anlatıyor.

Ailesine karşısına alan Fikret özür diliyor. Onlara iyi bir evlat ve iyi bir koca olamadığını anlatıyor. Ailesine bir şans daha vermek isteyen İpek Fikret’e de bir şans verir. İpek kucağına aldığı çocuğu ile konakta heyecanla karşılanıyor. İpek’i gören Fikret koşarak ona sarılıyor. Fikret ve İpek için tekrardan yeni bir dönem başlar. Yeni başlayan dönemi sıfırdan Fikret yaşamak ister. Bunun için çok harika bir gece organize eder. İpek’e evlenme teklifi eden Fikret yeniden düğün yaparlar. Olanlar karşısında kendini İpek Yıldız gibi hissetmiş olduğunu söylüyor. İş için Faruk, Özgür ile birlikte şehir dışına çıkar fakat bu seyahat yanlış anlaşılmalara yol açacağından onu dört koldan sıkıştırıyor.

istanbullu Gelin 76.Bölüm Kıyafet Sponsorları

İstanbullu Gelin dizisinde oyuncuların giymiş olduğu kıyafetler fazlasıyla dikkat çekmektedir. Süreyya Kıyafet markaları ve İpek kıyafet markaları da sizlere diğer oyuncular gibi her hafta sunmaya devam ediyoruz. Dizi Sponsorları ve markaları için bizi takip etmeye devam ediniz.

Süreyya etek
Süreyya etek markası için Tıklayınız

 

Süreyya beyaz kazak
Süreyya beyaz kazak için Tıkayınız

 

İstanbullu Gelin Süreyya Elbise markası
İstanbullu Gelin Süreyya Elbise markası incelemek için Tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir