İstanbullu Gelin 77.Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 77.Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin 77.Bölüm fragmanı yayınlandı. Özgür ile konuşan Okan, yaşanan tüm olayların kaza olduğunu söylüyor. Özgür’ü alan Süreyya onu hastaneden hastaneye götürür. Boran kardeşler yeni bölümde el eledir. Garip ile beraber Esma güzel bir gün geçiriyor. Süreyya ve İpek arasında olan bağ iyice yakınlaşmış oluyor. İstanbullu Gelin Dizisinde giyilen Kıyafet markaları sitemize eklenmeye devam edecektir.

İstanbullu Gelin 76.Bölümde Yaşananlar

Asistanı olan Özgür’e, Faruk yanlışlıkla istemeden mesaj atıyor. Bu mesajı aslında Süreyya’ya atmak ister. Telefonuna gelen mesaj sonrası Özgür, Faruk’a karşı olan hisleri daha da alevleniyor. Hata yaptığını anlayan Faruk bu durumu anlatmak için Özgür’ün yanına gider. Özgür mesajdan mutlu olduğunu ifade ederek Faruk’u öpüyor. Süreyya o sırada otele hazırlık yapmaya gitti sırada onları görüyor. Süreyya görmüş olduğu bu manzara karşısında çok şaşkın oluyor. Aynı şoku Özgür karşısındaki Faruk’ta yaşıyor. Özgür’ün onu karşı bu davranışını ve bu olanları Süreyya’nın da görmesine inanamaz.

Süreyya ceket
Süreyya ceket Twist,incelemek için Tıklayınız.

 

İstanbullu Gelin Aslı Enver Kazak
İstanbullu Gelin Aslı Enver Kazak incelemek için Tıklayınız

Kızım Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Bu şok atlatamayan Özgür öncelik olarak Süreyya’ya bir açıklama yapması şarttır. Elleri titreyen Süreyya hemen bunun hakkında bir açıklama istiyor. Faruk ise tüm olanları baştan anlatıyor. Yanlış gelen bir mesaj ile nereden yüz buluyor bu kız diyerek bunu anlamaya çalışıyor. Bu sırada ipler kopuyor. Faruk ise olanlar karşısında en az senin kadar şaşkın olduğunu ve onu hiçbir zaman aldatmayacağını Süreyya’ya anlatmaya çalışır. Süreyya, Faruk bu sözlerine inanmaması onu öfkelendiriyor. Süreyya, Faruk’u anlayabilecek durumda değildir. Durumu sindirmeye çalışır. Faruk’un Süreyya’dan özür dilediği anı Sultan kendisi duyuyor.

Süreyya kaban
Süreyya kaban markası Palto-i

 

Süreyya yeşil parka
Süreyya yeşil parka Twist,incelemek için Tıklayınız.

Fikret ve İpek için başlayan yeni sayfa aynı sevinç ve mutlulukla devam etmektedir. Çiftler yeniden evlenmiş ve her şeye sil baştan başlayarak balayı yaşıyorlar. Adem, Dilara ile yaşmış olduğu problemlerini çözme adına ona ilk adımı atıyor. Adem’in sonraki işi Güneş’i ailesinin yanına getirerek onlarla tanışmasıdır. Dilara zorlasa da Adem’in mantıklı tavır ve davranışları karşısında o da mantıklı oluyor. Özgür, Faruk ile görüldüğü sahneden sonra Süreyya’dan nasibini o da alır.

İstanbullu Gelin 77.Bölüm Dizi Sponsorları

İstanbullu Gelin dizisi son bölümleri ile devam ederken izleyici kitlesi ile kendisinden her zaman söz ettirmeye devam ediyor. Sezon sonunda biteceği açıklanan dizide yer alan oyuncuları Dizi Kıyafet sponsorları markalarını sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Süreyya siyah elbise
Süreyya siyah elbise incelemek için Tıklayınız

 

Süreyya deri ceket
Süreyya deri ceket incelemek için Tıklayınız

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir