İstanbullu Gelin 78. Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 78. yeni bölümü ile şimdi sizlerle buluşuyor. Ekranlara gelecek İstanbullu Gelin 78. yeni bölüm fragmanı yayınlanmaya başladı. Fragmanların ardından şimdi yayınlanacak olan bölümde sizleri de etkileyecek gelişmeler yer alıyor. İstanbullu Gelin dizisi Cuma günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında yerini alacak. Siz değerli seyircisi ile geri sayıma gidiyoruz. İstanbullu Gelin bu sezon sonunda ekranlara artık veda ediyor. Mayıs sonu gibi final bölümünü verecek olan dizi, seyircilerini üzecek. Az kalan zamana karşı sizlere yavaş yavaş veda edecek olan diziyi bizler de özleyeceğiz. Şimdi, yeni bölümün ayrıntılarına göz atmanın zamanı geldi.

Süreyya kot ceket
Süreyya kot ceket için Tıklayınız.

 

Aslı Enver siyah tulum
Aslı Enver siyah tulum için Tıklayınız.

 

Süreyya kazak
Süreyya kazak ve pantolon Zara.

İstanbullu Gelin 78. Bölümünde Neler Oluyor?

Boranların etrafını saran kara bulutlar maalesef uzaklaşmıyordu. Bu sıkıntılardan biri de Faruk’un şirketten ayrılmak zorunda kalmasıydı. Tabi Boranlar derinden etkilenmiştir. Diğer taraftan Adem ve Fikret daha da yakınlaşmışlardır. Ama Faruk’a da hak vermek ve anlayış göstermek zorundadırlar. Bunlar olurken Faruk’un kararından Süreyya’nın haberi yoktur. Öğrendiğinde yine kendi içinde sorgu ve düşünce sarmaşığı saracaktır. Kendisine yalan söylemesi Süreyya için oldukça yıkıcı bir durumdur.

İstanbullu Gelin Aslı Enver Siyah Elbise
Aslı Enver’in en çok sorduğunuz siyah elbise için Tıklayınız.

 

Süreyya elbise
Süreyya elbise markası için Tıklayınız

Kardeş Çocukları Dizisi Tüm Kıyafetlerini İncelemek İçin Tıklayınız.

Nasıl bir açıklama yapacağını tabi ki de merak eder. Tüm ev halkı bu duruma karşı etkilenirken, Esma Sultan da tabi tavrını göstermektedir. İstanbullu Gelin 78. Bölümde yeni sorunların beklediği aşikardı. Boranlar ailesi süregelen sorunlarını beraber kenetlenerek çözmek zorundalar. Yeni bölümün özel görüntüleri ile sizler de heyecan dolu bir diziye şahit olacaksınız.

İstanbullu Gelin Sponsorları

İstanbullu Gelin kıyafetleri ve sponsorlarını elimizden geldiğince sizlerle paylaşıyor olacağız. Dizinin tüm oyuncularının kıyafetlerini sizlere özel bağlantılarla sunuyoruz. Birebir hazırlanan ürünler tek tek paylaşılarak sitemizde yer alıyor. Sizler de bu sayede aradığınız ürüne çok kolay ulaşmış olacaksınız. Şimdi ayrıntılı olarak kıyafetlerin ne olduğunu görelim. Keyifli seyirler dileriz…

Süreyya deri ceket
Süreyya deri ceket incelemek için Tıklayınız

 

Süreyya ceket
Süreyya ceket Twist, incelemek için Tıklayınız.

 

İstanbullu Gelin Aslı Enver Kazak
İstanbullu Gelin Aslı Enver Kazak incelemek için Tıklayınız

 

Süreyya siyah elbise
Süreyya siyah elbise incelemek için Tıklayınız

 

Süreyya etek
Süreyya etek markası için Tıklayınız

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir