İstanbullu Gelin 79.Bölüm kıyafetleri

İstanbullu Gelin 79.Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin 79.Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm ile birlikte İstanbullu Gelin 79.Bölüm kıyafetleri ve markalarının yayınlanacağı bölüm merakla beklenmektedir. Dizinin bitimi yaklaştıkça heyecan da aynı şekilde artmaya devam ediyor. Yeni fragmanda yaşadıklarını Esma yavaş yavaş hatırlamaya başlıyor. Yayınlanan fragman da Boranlar bir yıkım yaşadığı görülmektedir. Fikret’i İpek, Süreyya’yı da Faruk teselli etmeye çalıştığı bölümde Esma’dan Süreyya’ya gemisini teslim ettiği görülmekte ve sen benim sahip olmak istediğim kızımsın sözleri duyuluyor.

Aslı Enver giydiği kazak markası
Aslı Enver giydiği kazak incelemek için tıklayınız

 

Süreyya kot ceket
Süreyya kot ceket incelemek için tıklayınız

İstanbullu Gelin 78.Bölümde Neler Yaşandı

Faruk artık çalıştığı şirketten ayrılma kararı alıyor. Faruk’un almış olduğu bu karar herkes de etki etmiş ve bir kenara savurur. Bu işin üstesinden Adem ve Fikret el ele vererek başarmaya hazırlanıyorlar. Faruk’un almış olduğu bu kararı birbirlerine kenetlenerek anlamaya çalışır. İpek ve Adem tedirgin halleri sonrası Fikret’e güç ve cesaret vermeye çalışıyorlar. Fikret’e güç veren İpek kendisinin de hazır olduğunu söyleyerek güç veriyor.

Mango yeni sezon önerisi
Mango yeni sezon önerileri incelemek için tıklayınız

 

İstanbullu Geli Aslı Enver Kahverengi Bluz
İstanbullu Geli Aslı Enver Kahverengi Bluz incelemek için tıklayınız

 

Süreyya sweatshirt
Süreyya sweatshirt Zara,incelemek için Tıklayınız.

Faruk’un aldığı bu karardan henüz Süreyya’nın hiçbir bilgisi yoktur. Bu haberi öğrenen Süreyya kendini sorgulamaya başlar. Süreyya ile dertleşen Faruk babasının yokluğunu hayatı boyunca kimseye hissettirmemek için elinden geleni yaptığını söylüyor. Faruk kendisi ne hissettiyse bu zamana kadar ihmal ettiğinden Süreyya’da artık yardım istiyor.

Bu olayların üzerine Esma dağılıyor. Hissettiklerini ağlayarak Garip’e söyleyerek hayatım boyunca benim dizdiğim bocuklar saçılır diyor. Esma’nın bu takıntısına Garip kızıyor. Faruk’tan başkası Esma’ya göre aileyi bir arada kimse tutamaz. Esma’yı babası gibi davrandığını ve artık bundan vaz geçmesini söylüyor. İlk olarak Fikret ve sonrasında Osman ile karşı karşıya kalan Esma iki kez hayal kırıklığı yaşıyor.

Süreyya deri ceket
Süreyya deri ceket incelemek için Tıklayınız

 

Aslı Enver Giyimleri
Aslı Enver Giyimleri incelemek için tıklayınız

İstanbullu Gelin 79.Bölüm Süreyya Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 79.Bölüm Kıyafetleri ile birlikte yeni bölüm kıyafetlerini sizlere sunmaya devam edeceğiz. Dizide yer alan Dizi Sponsorları ve markalarını sizlere paylaşmaya devam ediyoruz. Aslı Enver dizide giydiği şık giyim en çok merak edilenler arasında olmaktadır.

Aslı Enver siyah tulum
Aslı Enver siyah tulum incelemek için tıklayınız

 

İstanbullu Gelin Aslı Enver Siyah Elbise
İstanbullu Gelin Aslı Enver Siyah Elbise markası için Tıklayınız.

 

Lidyana Elbise modası
Lidyana Elbise modası incelemek için tıklayınız

1 thought on “İstanbullu Gelin 79.Bölüm kıyafetleri

  1. Merhaba istanbullu gelin 79. Bölümde dilaranın giymiş olduğu siyah etek ve siyah deri ceketin markasını öğrenebilir miyim acaba.
    Not: 59. Dakika dilaranın mesajlaştıgı sahne

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir