İstanbullu Gelin 8.Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 8.Bölüm Kıyafetleri 21 Nisan cuma akşamı izleyicisinin beklentisini boşa çıkarmayacak görünüyor. Süreyya Faruk ile akşam yemeğinde giydiği mavi desenli elbise, jean ceket ve ayakkabı kombini ile kır çiçeklerinin güzelliğini yansıtırken. Süreyya’nın giydiği sarı triko, beyaz pantolon, yeşil trençkot ile Nisan yağmurlarını yaşadığımız şu günlerde ıslanmak istemeyenlere fikir verebilecek nitelikte. 8.Bölümde İpek kıyafetleri arasında bordo elbise, İpek siyah triko ve pantolon kombini ile ilgi çekerken. Faruk’un eski aşkı Begüm ise çalışan ve iş kadınlarının tercih edeceği son moda trendlerini yansıtan ceket, triko ve pantolon kombinlerini şık stiletto ayakkabıları ile tamamlıyor. Esma Sultan ise dantel detaylı gömlek-etek kombini ile süper görünüyor.

İstanbullu Gelin 8.Bölüm konusu ise Esma Sultan Faruk ile Fikret arasındaki soğuk rüzgarları dindirmek için bir bahar kahvaltısı hazırlatır ve temiz hava eşliğinde evlatlarını ve gelinlerini dosta düşmana karşı beraberlik içinde olması için uyarıda bulunuyor. Begüm ise Süreyya ile tanışıyor. Faruk ile Süreyya’nın deli gibi birbirine aşık olduğunu anlayınca yıkılan Begüm soluğu Boran Konağında alır. Faruk bakalım bir oğlu olduğunu öğrenince ne yapacak. Süreyya ile Faruk aşkı ne olacak? Süreyya boşanacak mı? Esma Sultan torunu olduğunu öğrenince ne yapacak?

Faruk ise İş adamlarının favori kıyafetlerinin başarı ile taşırken 8.Bölümde Faruk gri trençkot, mavi triko, Faruk lacivert ceket, mavi tshirt ile Faruk’un giydiği ekru gömlek ve yelek markaları araştırılıyor. İstanbullu Gelin kıyafet sponsorları ve İstanbullu gelin kıyafet markaları açıklandıkça izler ile paylaşıyor olacağız.

 

İstanbullu Gelin 8.Bölümde Süreyya’nın giydiği Kot Ceket Markası ve Fiyatı

İstanbullu Gelin 8.Bölümde Osman’ın Giydiği Gömlek ve Ceket

İstanbullu Gelin 8.Bölümde Fikrettin Gömleği 

 

İstanbullu Gelin 7.Bölüm Süreyya Yeşil Trençkot

İstanbullu Gelin Süreyya Mavi elbise

İndirim kuponları için buraya tıklayın.

Süreyya Kırmızı Sırt Dekolteli Kazak Markası

İstanbullu elin 7.Bölüm Faruk Ceket Network

Faruk Takım Elbise Markası: AltınYıldız

 

İstanbullu Gelin 8.Bölüm Kıyafetleri Galeri

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”126″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]
 

İstanbullu Gelin tüm bölümlerin kıyafetleri için tıklayın

 İstanbullu Gelin 8.Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin 8.Bölüm Süreyya Yeşil Ceket: Mehtap Elaidi

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir