İstanbullu Gelin 80. Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu Gelin 80. Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin 80. Bölüm Kıyafetleri. Sevgili dizi kıyafetleri takipçileri, İstanbullu Gelin 80. yeni bölümün özel fragmanı ile şimdi sizlerle. 12 Nisan 2019 saat 20.00’de Star TV ekranlarında yayınlanacak olan İstanbullu Gelin dizisi için şimdiden yerinizi almalısınız. Bu haftaya da damgasını vuran harika gelişmeler sizleri bekliyor olacak. Sizlerin de çok merak ettiği gibi  kafanızdaki birçok soruya cevap niteliği taşıyan sürprizler sizleri bekliyor. İstanbullu Gelin dizisi, bu hafta da damgasını vurduğu birbirinden şık kıyafetleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Süreyya yeşil tulum
Süreyya yeşil tulum Bershka. İncelemek için Tıklayınız.

 

İstanbullu Gelin Süreyya Pantolon markası
İstanbullu Gelin Süreyya Pantolon incelemek için tıklayınız.

 

Süreyya beyaz sweatshirt
Süreyya beyaz sweatshirt Beymen,              ürün için Tıklayınız.

İstanbullu Gelin 80. Bölüm’ünde Neler Olacak?

İstanbullu Gelin 79. bölümünde Esma’nın hastalığı iyice ilerlemişti ve tetiklemişti ve bunun için herkes kendini suç buluyordu. Esma geceleri kendisinin de anlam getiremediği rüyaları görmeye devam ediyordu. Faruk ise Süreyya’ya harika bir sürpriz hazırlayarak, gelecekten planları hakkında ön bilgi vermekteydi.

Süreyya deri ceket
Süreyya deri ceket incelemek için Tıklayınız

Kuzgun Dizi Kıyafetlerini İncelemek İçin Tıklayınız.

İstanbullu Gelin 80. bölümünde ise hayata karşı bir arada sırt sırta veren Faruk ve Süreyya, şimdi açacakları yeni restoran için kolları sıvamışlardı. Bu yeni defter onlar için büyük bir başlangıç anlamına geliyordu. Şimdi o kadar büyük bir heyecan yaşıyorlardı ki, Süreyya da çok mutlu idi. Bir tarafını da içten içe kemiren bir his vardı. Ama bunu belli edip Faruk’u üzmek istemiyordu.

Aslı Enver giydiği kazak markası
Aslı Enver giydiği kazak incelemek için Tıklayınız

İstanbullu Gelin 80. Bölüm Kıyafetleri

Bu aralar Fikret ve Adem de aralarında yaşanan gerilimlerden dolayı etkilenmişlerdi. Diğer taraftan Süreyya, geldiği yaşadığı mahallesine geri döner. Ne ile karşılaşacağını bilmiyordu ama bu pek de hoşuna gitmeyecek… Fragmanda da Süreyya’nın eski mahallesine gittiği görülüyor ve kendisini hoşuna gitmeyen bir sürpriz beklediği kesin.

Süreyya kot ceket
Süreyya kot ceketi Mavi incelemek için Tıklayınız.

 

Mango yeni sezon önerisi
Mango yeni sezon önerileri incelemek için tıklayınız

 

Süreyya sweatshirt
Süreyya sweatshirt Zara,incelemek için Tıklayınız.

İstanbullu Gelin 80. Bölüm Kıyafetlerini İnceleyelim…

İstanbullu Gelin Dizi Kıyafetleri. Dizimizin yayınlanan kıyafetlerini sizlere özel araştırmalar yaparak, birebir ürünü bulmaya çalışıyoruz. Bunun için oldukça zaman ayırdığımızı bilmenizi isteriz. Siz değerli dizi sevenler ile anında paylaşmak için ürünün aynısını buluyoruz. Sizin de merak ettiğiniz kıyafetler olabilir mutlaka, lütfen tüm sorularınız için yorum yazınız. Dizinin yayınlandığı gün itibari ile kıyafetleri inceleyebilirsiniz. Unutmayın sürekli olarak dizi kıyafetlerini güncel olarak yenilediğimiz için sayfamızı aralıklı olarak ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Aslı Enver siyah tulum
Aslı Enver siyah tulum incelemek için tıklayınız

 

ADL ile bu yaz çok renkli
ADL ile bu yaz çok renkli incelemek için tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir