İstanbullu Gelin 82. Bölüm Kıyafetleri

İstanbullu gelin 82. Bölüm Fragmanı

İstanbullu Gelin 82. Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarının yayınlanacağı yeni bölüm fragman yayınlandı. Yeni fragmanda Konakta bebek heyecanı yaşanmaktadır. Güneş ve Adem, Dilara ve sevgilisi ile karşılaşır. Faruk ile Süreyya mutluluğu tekrar yaz ile tekrar yakalıyor. İstanbullu Gelin Kıyafetleri ve sponsorları sitemizde güncelleyerek devam etmektedir.

İstanbullu gelin 81. Bölüm Özeti

Süreyya geçmişine doğru yola çıkarken gözyaşları içinde kalır. Çocukluğundaki eve giden Süreyya’nın geçmiş anıları gözünde canlanıyor. Süreyya geçmişinin gerginliği üzerinde belli olurken anne ve babasının onu çocukken bıraktıkları kadına o günleri anlatmasını söylüyor. O günlere ait anılarını fotoğrafa bakarak dinlemektedir. Kameraya ilgili olan Süreyya hatırlamasa da bunun o günlerden geldiğini anlıyor. Annesine ait olan bir kutuyu Süreyya orada buluyor. Annesinden kalan eşya onu çok mutlu eder.

Aslı Enver kırmızı ceket
Aslı Enver kırmızı ceket için Tıklayınız.

 

Aslı Enver beyaz ceket
Aslı Enver beyaz ceket için Tıklayınız. Pantolonu için Tıklayınız.

 

İstanbullu Gelin Güneş tek omuz bluz
İstanbullu Gelin Güneş tek omuz bluz Art İst. İncelemek için Tıklayınız.

Faruk mekanı açar. Masanın etrafında tüm Boranlar toplanıyor. Süreyya onlara ancak akşam saatlerinde katılabiliyor. Mekanı açma fikri ve ailesinden aldığı desteği Faruk anlatıyor. Süreyya aklında soru işaretleri ile kutuyu açmak vardır. Kutuyu acar ve içinden kartpostal çıkar. Ayrıca kutunun içinde eski olan bez bebek çıkar. Süreyya’nın merakla açtığı kutunun içinden çıkanların arasında en önemli olan not defteridir. Annesinin günlüğü olan bu defteri Süreyya okumaya başlar. Annesinin restoran işlettiği donemde kendisi ile baş edemediğini öğrenir. Yazan satırların içinde keşke Süreyya’yı doğurmasaydım da yazmaktadır. Geçmişi baş etmek isterken buna çok zorlanıyor.

Süreyya kot ceket
Süreyya kot ceket incelemek için tıklayınız

 

Süreyya yeşil tulum
Süreyya yeşil tulum Bershka incelemek için tıklayınız.

Aslı Enver giydiği kazak markası
Aslı Enver giydiği kazak incelemek için tıklayınız

İstanbullu gelin 82. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Süreyya bu öğrencilerin ardından kendisini odaya kapatır. Faruk bu durum karşısında onunla konuşmaya çalışır. Ağlayan gözlerle Süreyya ben kimim diyor. Bunalıma girmektir ve onu düştüğü yerden Faruk kaldırmaya çalışırken yandan da sarılıyor. Süreyya bu acılarını Faruk ile paylaşmak istemez.

İstanbullu Gelin Süreyya Pantolon markası
İstanbullu Gelin Süreyya Pantolon incelemek için tıklayınız.

Çarpışma Dizi Kıyafetleri incelemek için tıklayınız.

Faruk, Süreyya ve restoran arasında bir bağ olduğunun farkına varır. Bu bağı aslında Dilara’dan öğrenir. Geçmişini iyice öğrenmeye çalışırken bilmediği bir sır ile de karşılaşır. Teyzesinin kaza sırasında orada olduğu bakıcı kadından öğreniyor. Süreyya ona ilk olarak ne saklıyorsun diyor. Dizi sponsoru ve kıyafetler sitemizde güncellenerek eklenmeye devam edecektir.

Süreyya beyaz sweatshirt
Süreyya beyaz sweatshirt incelemek için tıklayınız.

 

Süreyya deri ceket
Süreyya deri ceket incelemek için Tıklayınız

 

İstanbullu Gelin Aslı Enver Siyah Elbise
İstanbullu Gelin Aslı Enver Siyah Elbise markası için Tıklayınız.

 

Süreyya renkli etek
Süreyya renkli etek incelemek için tıklayınız

 

İstanbullu Süreyya kazak
İstanbullu Süreyya kazak markası için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir