İstanbullu Gelin Kıyafetleri 2.Bölüm

10 Mart akşamını İstanbullu Gelin Kıyafetleri 2.Bölüm ile görücüye çıkıyor. İstanbullu Gelin Süreyya Aslı Enver güzelliği ve sempatik tavırları ile izleyicisinden tam not aldı. İlk görüşte birbirinden çok hoşlanan Faruk  ve Süreyya aşkı nikahla sonlanıyor. Süreyya beyazlar içinde çok zarif ve güzel görünüyor. Faruk giydiği siyah smokin ile prensler gibi görünürken bu büyük aşkı bekleyen tehlikeler Süreyya ve Faruk aşkına zor günler yaşatacak görünüyor. Valide Sultan Esma hanım bu evliliği onaylamadı ama inadından da vazgeçmiş değil. Süreyya ilerleyen günlerde Bursa’daki bu koca konakta karşılaştığı zorluklarla savaşabilecek mi? Faruk ve Süreyya aşkı bu güçlüklere ne kadar dayanabilecek?

İstanbullu Gelin Süreyya pileli etek
İstanbullu Gelin Süreyya pileli etek FİYATI

İstanbullu Gelin 2. bölüm Fikret Kombin Markası ve Fiyatı

İstanbullu Gelin 2.Bölüm Osman Ceket Markası ve Fiyatı

İstanbullu Gelin 2.Bölüm Süreyya Jean Markası ve Fiyatı

İstanbullu Gelin 2.Bölüm Faruk Kaban Markası ve Fiyatı

İstanbullu Gelin Kıyafetleri 2.Bölüm de Süreyya’nın giydiği kırımızı kazak, siyah pantolon ve siyah çizmeleri ile Süreyya hardal sarısı hırka, beyaz tişört ve en çokta Süreyya gelinlik markası merak edilirken. İstanbullu Gelin sponsorları açıklanıyor. Hanımların beğenisini çeken diğer bir güzel İpek giydiği siyah dantel detaylı elbise markası? ve fiyatı nedir? açıklanıyor.

Süreyya Mont-Kazak
Süreyya Mont-Kazak Boyner

İstanbullu Gelin Faruk kıyafetleri ilk bölümde modayı yakından takip eden beylerin büyük beğenisini aldı. İş adamı olan Faruk hem klasik hemde spor giyimde çok şık giyinirken İstanbullu Gelin Faruk kıyafet markaları ve sponsorları açıklanıyor.

Süreyya Çiçekli Elbise
Süreyya Çiçekli Elbise Mavi

İstanbullu Gelin Kıyafetleri 2.Bölüm Galerisi

İstanbullu Gelin Dizi Kıyafetleri 2.Bölüm Süreyya Gelinlik: Ju İstanbul
İstanbullu Gelin Dizi Kıyafetleri Kıyafetleri 2.Bölüm Faruk Smokin: Levon Kordonciyan

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir